Wtorek, 21 Maja, 2024

Wrzosek o powstającej biografii Różala: “Będą grube historie”

Fot. KSW
Opublikowane 24 kwietnia 2024, 09:57
przez Przemek Krautz
10
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Wrzosek zabrał głos w sprawie książki, która w niedalekiej przyszłości ma ujrzeć światło dziennie. Zawodnik KSW spodziewa się naprawdę ciekawej publikacji.

Jak wiadomo, od pewnego czasu powstaje biografia Marcina Różalskiego. Jest to zawodnik wyróżniający się pod wieloma względami. Ma on za sobą barwną historię zarówno jeśli chodzi o starcia w ringu oraz klatce, jak i prywatne życie poza areną walk.

Powstaje książka o Marcinie Różalskim

“Różal” ma na swoim koncie kilkadziesiąt pojedynków w wielu formułach. Między innymi w MMA zdobył pas KSW, a w kickboxingu mistrzostwo świata organizacji ISKA oraz WKA. Ma również masę ciekawych spostrzeżeń na różne tematy i nie boi się mówić, co naprawdę myśli.

Sprawia to, że wiele osób chciałoby bliżej poznać zawodnika oraz usłyszeć ciekawe historie z jego życia, których dotychczas nie mieliśmy okazji poznać. W ostatnim wywiadzie dla myMMApl głos w sprawie książki zabrał Arkadiusz Wrzosek, który przyznał, że biografia Różalskiego będzie naprawdę mocna:

– Słyszałem, że taka biografia powstaje. Jeśli chodzi o zawodników polskiego MMA, spośród których miałbym wybierać, który zawodnik ma najciekawszą historię, to wspomniałbym na początku Różala. Myślę, że na pewno tam będzie kilka grubych historii.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
10
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO