Piątek, 24 Maja, 2024

Pasternak gotowy na wymówki Tyburskiego! Zapowiada brutalną lekcję pokory

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 25 kwietnia 2024, 14:20
przez Przemek Krautz
4
1
Brak komentarzy

Michał Pasternak zwrócił się z wiadomością do swojego rywala. Zapewnia, że ten zostanie ukarany za swoje słowa i zachowanie po pierwszej porażce.

“Wampir” na gali FAME 21 ponownie zmierzy się z Pawłem Tyburskim. W pierwszym starciu już na samym początku posłał go na deski. Niestety doznał też poważnej kontuzji i resztę starcia stoczył z zerwanym bicepsem. Jego jedna ręka była praktycznie wyłączona z walki, a mimo to zwyciężył.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Pasternak z wiadomością do rywala

Tyburski jednak nie mógł pogodzić się z porażką. Od razu zaczął tłumaczyć swoją dyspozycję oraz zapewniał, że w rewanżu z łatwością pokona Pasternaka. Oświadczył, iż tym razem go znokautuje, aby nie pozostawić żadnych wątpliwości. Z czasem zaczął rozkręcać się coraz bardziej i atakować swojego rywala.

Podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego nie ukrywa, że “Tybori” zasługuje na brutalną lekcję pokory. Przy okazji ostatniego wywiadu dla 6PAK zwrócił się bezpośrednio do przeciwnika i przekazał, że czeka go bolesna weryfikacja:

– Paweł na pewno nie wygra, ale wymyśli nową rzecz, dlaczego tak się stało. Jestem ciekaw, co tym razem powie. Że znowu nie spał? Że ciemna energia przyszła i namówiła go na imprezy? Życzę ci wszystkiego dobrego, a 18 maja będziesz cierpiał, będziesz płakał i będziesz leżał. Będziesz leżał, będziesz bity, będziesz płakał.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO