Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Masa oczernia środowisko MMA i Michała Materlę! Były mistrz KSW odpowiedział!

Fot. KSW/YouTube
Opublikowane 27 kwietnia 2024, 13:20
przez Przemek Krautz
99
0
4 komentarze

Kolejna absurdalna sytuacja z udziałem najsłynniejszego polskiego świadka koronnego. Tym razem próbuje umniejszyć środowisku MMA i zawodowym fighterom.

Kibice freak fightów ostro zareagowali na wiadomość, że “Masa” ma zawalczyć z Jackiem Murańskim. Jasno dali do zrozumienia, że taki pojedynek nie ma prawa się odbyć, co nie spodobało się byłemu gangsterowi. Do sieci trafił wywiad, w którym przekonuje, że jego udział we freakach nie jest niczym złym.

Sam mówi o sobie, że przeszedł na “jasną stronę” chociaż jest to kłamstwo. Od czasu, gdy został świadkiem koronnym, był kilkukrotnie aresztowany i stawiano mu zarzuty, gdyż nigdy nie porzucił przestępczej działalności.

Teraz m.in. stwierdził, że MMA i inne sporty walki są powiązane ze światem przestępczym, a każdy z zawodników ma coś na sumieniu. Ponadto “Masa”, który ma w zwyczaju bezkarne pomawianie na ogromną skalę, wspomniał o Michale Materli.

Oświadczył, że były mistrz KSW poszedł na współpracę i wsypał kilka osób. “Cipao” postanowił odnieść się do całej sytuacji. Podkreślił, by podchodzić z dystansem do tego, co słyszy się w sieci, zwłaszcza od takich osób jak “Masa”, który wielokrotnie udowodnił, że nie można mu wierzyć.

Co więcej, materiał pojawił się na kanale “Mafia Pruszkowska – Mięśniak_Mięso”, czyli dawnego ochroniarza “Masy”. Rzetelność jego materiałów pozostawia wiele do życzenia, co często jest mu wypominane w komentarzach.

– Witam wszystkich. Niechętnie ale muszę odnieść się publicznie do sprawy której wolał bym nie poruszać w mediach. Wczoraj dostałem informację , że zostałem oczerniony przez “matkę wszystkich konfidentów”. Co jest oczywiście nieprawdą i wierutnym kłamstwem, zrobionym tylko i wyłącznie na potrzebę oglądalności kanału w którym wystąpiła. Notabene kanału, który zostawia wiele do życzenia co do prawdziwości informacji które są w nich zawarte. Ludziom znającym temat nie trzeba tego tłumaczyć. Tak dzisiaj wygląda świat Internetu, gdzie można powiedzieć dosłownie dowolną rzecz na każdego bez konsekwencji… hipotetycznie.

– Człowiekiem się jest, a nie bywa. W sporcie i w życiu zawsze towarzyszą mi te same zasady: honor, godność, niezłomność i charakter. Nie zależnie od okoliczności i sytuacji jakich się znalazłem. Matka konfidentów nigdy nie miała honoru, godności i zasad więc nie ma zielonego pojęcia o czym ja teraz piszę.

Materla odniósł się również bezpośrednio do zarzutów. Wyjaśnił, że nie był oskarżony w sprawie, ale pozostałe osoby poprosiły go o złożenie zeznań, które pozwolą na zdyskredytowanie świadka:

– Co do zajścia o którym wspomina, miało miejsce ale ja nie brałem w nim udziału więc bez większych konsekwencji mogłem odmówić zeznań. Zostałem poproszony przez resztę osób w sprawie, żeby złożyć zeznania aby uprawdopodobnić ich wersję zdarzeń, które dyskredytowały taką samą marionetkę jak matka konfidentów, która skorzystała ze statusu świadka i nawymyślała żeby umniejszyć swoją rolę i zrzucić całą winę na resztę zatrzymanych osób.

– Przez całe moje życie, nigdy nikt nie miał żadnych konsekwencji prawnych. Różnica między mną, a matka konfidentów jest taka, że ja przyjadę sam w każde miejsce w Polsce z podniesioną głową po to żeby porozmawiać z ludźmi jeżeli mają jakieś wątpliwości. Natomiast matka konfidentów do końca życia będzie chodzić kanałami i spoglądać przez ramię czy to nie jest dzień w którym dosięgnie go karma za te wszystkie nieszczęścia, kłamstwa i oszustwa które wyrządziła ludziom i ich rodzinom. ZSz.iP.

P.S. Zwracam się do wszystkich z apelem. Większą uwagę zwracajmy na to, KTO mówi, a nie co mówi.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
99
0
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Różal staje w obronie Materli! Miażdży “Masę” za oczernianie byłego mistrza KSW! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź zawodnika KSW. “Cipao” wyjaśnił sprawę i przestrzegł, by nie wierzyć we wszystko, co się usłyszy, zwłaszcza z ust kogoś takiego jak “Masa”. Słynie on z pomawiania, kłamania i kreowania własnej rzeczywistości na swoje potrzeby. Całą wypowiedź Materli znajdziecie tutaj – Masa oczernia środowisko MMA i Michała Materlę! Były mistrz KSW odpowiedział! […]

Grześ
Grześ
29 dni temu

rura Szuka atencji napatrzył się na freaki i myśli że zdobędzie walkę z Michałem.
szukaj przeciwnika na komendzie głównej bo do świata ludzi to Ty nigdy nie wejdziesz już pało a jeśli na komendzie nie znajdziesz rywala to pamiętaj że muranski jest gotowy 🤣🤣🤣

Ja
Ja
29 dni temu

Szacunek…

Darek
Darek
27 dni temu

Materla na bank miał powiązania gangusami i się rozprul a teraz koledzy stają w jego obronie.
To szczeciński gangus też powinien siedzieć.
A ty Różal zamknij się jesteś cieniutki i to bardzo Słonino

WIDEO