Wtorek, 21 Maja, 2024

Bartosiński mocno o rywalu na XTB KSW 94! “Wychodzę go zbić, łatwo”

Fot. KSW
Opublikowane 1 maja 2024, 08:56
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Niepokonany mistrz KSW Adrian Bartosiński już za kilkanaście dni przystąpi do kolejnej obrony pasa kategorii półśredniej. Jego rywalem będzie Andrzej Grzebyk, za którym “Bartos” nie przepada.

Fighter łódzkiego Octopusa już 11 maja przystąpi do wyczekiwanego rewanżu. Starcie Bartosiński vs. Grzebyk zakończy galę XTB KSW 94, która będzie miała miejsce w ERGO Arenie.

Pojedynek ten, jak i całą galę, obstawisz u bukmachera Fortuna, a na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Adrian Bartosiński
VS
Andrzej Grzebyk
1 1.22
2 4.35

Interesy obu zawodników reprezentuje Artur Gwóźdź, szef grupy Artnox. Posiadanie wspólnego menedżera nie oznacza jednak, że najbliżsi rywale są sobie w jakimkolwiek stopniu bliscy. W rozmowie z oficjalną stroną KSW Bartosiński otwarcie przyznał, że nie lubi Grzebyka:

Nie lubię go i tyle. Co tu więcej mówić. Nie lubię go jako człowieka. Mogę go lubić jako zawodnika, ale jako człowieka go nie lubię.

Wychodzę jako faworyt, jako lepszy zawodnik. No i wychodzę go zbić, łatwo. Czy ma jakieś szanse ze mną? Dla bukmacherów, widzów i środowiska jakieś ma. Dla mnie nie ma – ocenił szansę pretendenta “Bartos”.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO