Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Nowy main event KSW 94? Organizacja odpowiada na doniesienia o kontuzji!

Fot. YouTube
Opublikowane 6 maja 2024, 09:07
przez Przemek Krautz
0
4
Brak komentarzy

Tydzień przed galą KSW 94 dojdzie do dużej zmiany w karcie walk? Według doniesień wypadł jeden z bohaterów pojedynku wieczoru.

W main evencie Adrian Bartosiński miał ponownie zmierzyć się z Andrzejem Grzebykiem. Na początku maja pojawiła się jednak informacja o kontuzji drugiego z zawodników. Według doniesień organizacja na szczęście zadbała o to, aby starcie nie zostało odwołane.

Kontuzjowanego Grzebyka miałby zastąpić Igor Michaliszyn, który jest niepokonany od 5 pojedynków. Podczas sobotniego KSW miał zawalczyć z Brianem Hooiem, ale wiele wskazuje na to, że dojdzie do zmiany w rozpisce i Silesian Cage Club wystąpi w main evencie.

Na social mediach Michaliszyna pojawił się taki wpis – Pamiętajcie, że nic się nie dzieje bez przypadku – oraz hasztag – Tak miało być – co może być potwierdzeniem tych doniesień.

Głos w sprawie zabrała sama organizacja, która przekazała, że wszystko zostanie wyjaśnione podczas dzisiejszej konferencji:

W odpowiedzi na pojawiające się w sieci spekulacje na temat walki wieczoru gali XTB KSW 94, pragniemy poinformować, że wszelkie informacje na ten temat zostaną podane podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Złotych Tarasach.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO