Niedziela, 19 Maja, 2024

Szef GROMDY ostro o Oświecińskim i Masie! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 6 maja 2024, 16:14
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Szef GROMDY Mariusz Grabowski zabrał głos w sprawie osób, które w ostatnim czasie wywołały spore zamieszanie w social mediach.

W studio FANSPORTU TV gościł właściciel największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. W wywiadzie poruszył m.in. temat nadchodzącej gali, rewanżu “Don Diego” vs “Balboa” czy nowego turnieju z zawodnikami z niższych kategorii wagowych.

Grabowski w szczerych słowach wypowiedział się także na temat gangsterów, którzy wsypali swoich kolegów w zamian za łagodniejsze wyroki. Mowa o Tomaszu Oświecińskim oraz “Masie”. Obaj pozują na porządnych obywateli, chociaż w ostatnich latach postawiono im zarzuty za kolejne przestępstwa. Najsłynniejszy świadek koronny w kraju kilkukrotnie wracał również do aresztu.

Grabowski o Oświecińskim i “Masie”

Oświeciński stoczy pojedynek na najbliższej gali FAME 21, co nie spodobało się szefowi GROMDY. Przyznał, że w sportach walki nie powinno być dla niego miejsca, a pomówiony przez takich ludzi jak on, sam trafił do więzienia:

– W sportach walki, nie powinien mieć racji bytu. (…) Ja powiem szczerze, jestem załamany… jak dobrze wiecie, ktoś w pewnym momencie chciał mi jakąś tam łatkę doczepić i się do mnie przyczepił. Ja właśnie odcierpiałem za takiego 60-tkę i koronnego, przez takiego gościa straciłem ułamek życia, gdzie ja nie miałem z tym nic wspólnego.

Natomiast jeśli chodzi o “Masę”, uważa, że nie powinien mieć możliwości pojawiania się w przestrzeni publicznej, zwłaszcza, iż wielokrotnie kłamał, pomawiał i nigdy nie zerwał z przestępczą działalnością. Na koniec podkreślił, że jest przeciwny zarówno jego walce z Murańskim, jak i starciu Oświecińskiego z Ciosem.

Całą wypowiedź Mariusza Grabowskiego znajdziesz – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments