Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Szef GROMDY stanął w obronie Michała Materli! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 6 maja 2024, 16:14
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Szef GROMDY zabrał głos w sprawie afery dotyczącej Michała Materli. W ostatnim wywiadzie postanowił stanąć w jego obronie.

Najsłynniejszy polski świadek koronny “Masa” niedawno zarzucił Materli, że ten w przeszłości poszedł na współprace z prokuraturą i wsypał swoich znajomych. Następnie do sieci trafiły zeznania “Cipao”, które opublikował były ochroniarz “Masy”.

W odpowiedzi zawodnik KSW wyjaśnił, że zeznawał na prośbę oskarżonych. Zrobił to, aby uwiarygodnić ich wersję, a nie historię przedstawioną przez “60-tkę”, która chciała pogrążyć zamieszanych w sprawę. W obronie Materli stanął m.in. Marcin Różalski, który mocno się odpalił na “Masę” oraz “Mięśniaka”.

Tym razem głos zabrał także Mariusz Grabowski, czyli szef GROMDY, który również stoi po stronie zawodnika. W rozmowie z FANSPORTU TV wyjaśnił, jak wygląda to z jego perspektywy. Podkreślił, że zeznania zapewne były ustalone z oskarżonymi.

– Stanę w obronie Materli. Jak można mu zarzucać, że się roz…ał, sprzedał kogoś. Jeśli druga strona nie ma żadnych pretensji, jako wspólnicy temat był pewnie dogadany i lepiej było, żeby powiedział to czy tamto, jak był w porozumieniu ze wspólnikami.

Całą wypowiedź Mariusza Grabowskiego znajdziesz – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments