Niedziela, 19 Maja, 2024

Wrzosek odpowiada Błachowiczowi! Reaguje na typowanie walki ze Szpilką

Fot. Facebook/KSW
Opublikowane 9 maja 2024, 08:59
przez Przemek Krautz
2
1
Brak komentarzy

Arkadiusz Wrzosek zareagował na słowa Jana Błachowicza, który typuje zwycięstwo Artura Szpilki i wskazał jego największy atut.

Przypominamy, że Arek Wrzosek już w sobotę zawalczy na KSW 94 z Arturem Szpilką. Kod PPV na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Wrzosek reaguje na słowa Błachowicza

Były mistrz UFC przyznał, że będzie to z całą pewnością wyrównane starcie. Widzi jednak przewagę Artura Szpilki i uważa, że były pięściarz ustrzeli rywala, tym samym wygrywając przed czasem. Błachowicz podkreślił, że “Szpila” to najmocniej bijący zawodnik, z jakim mu przyszło kiedykolwiek walczyć czy sparować.

Na te słowa w wywiadzie dla Klatka po klatce odpowiedział Wrzosek, który także miał okazję zrobić kilka rund z Arturem. Jego zdaniem znacznie mocniej bije inny zawodnik KSW i legenda kickboxingu Errol Zimmerman.

– Artur bije bardzo mocno i bardzo celnie. Mimo wszystko nie był to cios, jaki otrzymywałem od Errola Zimmermana. To jest bezsprzecznie osoba, która ma największą siłę w ciosach i kopnięciach, z jaką miałem do czynienia. Nie ma możliwości ustać ciosu Errola. Jak trenujemy, nabijamy ciosy na rękawice, to mam obolałe całe przedramiona, zakwasy po treningu z Errolem.

– Ja się muszę przygotować przed wyjazdem do Holandii, bo wiem, co będzie mnie czekało. Naprawdę nie wyolbrzymiam, bo przez pierwsze dni ciężko coś wziąć w rękę. Bez wątpienia Errol bije najmocniej. Też nie uważam, że Badr Hari ma słabszy cios niż Artur Szpilka. Jest to inny cios i mocniejszy. Artur bije bardzo celnie i może dlatego są tak bardzo odczuwalne.

Promocja na KSW! Odbierz kod na Wrzosek vs Szpilka

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod do Viaplay odbierzesz POD TYM LINKIEM – Otrzymasz dostęp na 30 dni, co oznacza, że obejrzysz aż dwie gale KSW 94 i KSW 95!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO