Piątek, 24 Maja, 2024

Ziółkowski typuje Wrzosek vs Szpilka: “To może być dla niego łatwa walka”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 9 maja 2024, 13:40
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Marian Ziółkowski zabrał głos przed hitem KSW 94. Były mistrz wskazał faworyta i wyjaśnił, jakich błędów nie może popełnić.

Arek Wrzosek już w sobotę zawalczy na KSW 94 z Arturem Szpilką. Kod PPV na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Ziółkowski typuje hitową walkę

“Golden Boy” w rozmowie z FightsportPL przyznał wprost, że faworyzuje Wrzoska. Jego większy arsenał, w tym przede wszystkim cały wachlarz kopnięć i lepsze warunki fizyczne powinny pozwolić na kontrolowanie pojedynku:

– Widzę faworyta Arka. Pytanie, jak on zawalczy. Jest większy i dzięki warunkom ma komfort ułożenia walki na swoich warunkach. Jeśli nie załączy mu się jakaś akcja chuligańska i nie poczuje się jak na ulicy, tylko podejdzie jak do walki sportowej i będzie realizował taktykę, wykorzystywał kopnięcia, będzie utrzymywał dystans, okopywał Artura, to myślę, że walka może zrobić się stosunkowo łatwa.

Zaznaczył też, że Wrzosek nie może wdać się w bójkę z Arturem. W takiej wymianie były pięściarz ma bardzo duże szanse na trafienie rywala. Co ciekawe, w przeciwieństwie do wielu osób ze środowiska sportowego, uważa, że nie zobaczymy zbyt wiele parteru:

– Jeśli wejdzie w grę Artura, chrzanić taktykę, robimy brutalną wojnę, to większe szanse są Artura. Nawet na konferencji wyczułem, że Artur będzie chciał zrobić z tego taki chamski brawl. (…) Wydaje mi się, że nawet jak będą starali się w parterze zdominować przeciwnika, to wszystko rozwiąże się w stójce.

Promocja na KSW! Odbierz kod na Wrzosek vs Szpilka

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod do Viaplay odbierzesz POD TYM LINKIEM – Otrzymasz dostęp na 30 dni, co oznacza, że obejrzysz aż dwie gale KSW 94 i KSW 95!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO