Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Kibice Wrzoska zrobią różnicę? Szpilka szczerze o fanach rywala

Fot. YouTube
Opublikowane 10 maja 2024, 13:17
przez Przemek Krautz
6
4
Brak komentarzy

Przed nami hitowe wydarzenie z udziałem dwóch świetnych stójkowiczów. Jednemu z nich na trybunach będzie towarzyszyć liczne grono wiernych fanów.

Przypominamy, że Arek Wrzosek już w sobotę zawalczy na KSW 94 z Arturem Szpilką. Kod PPV na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Szpilka o kibicach Wrzoska

Wrzosek przy okazji każdej walki może liczyć na wielkie wsparcie kibiców Legii. Gdy do klatki wchodzi były kickboxer, doping przejmują jego fani, którzy towarzyszą mu zarówno podczas starć w Polsce, jak i za granicą.

W rozmowie z Andrzejem Kostyrą jego rywal Artur Szpilka przyznał, że obecność tak licznego wsparcia z całą pewnością będzie bardzo ważne i ma znaczenie w nadchodzącym pojedynku:

– Bardzo istotne. Ma swoich przyjaciół, swoje grono, jest z Legią związany i to się na pewno przełoży. Na pewno będzie miał zgranych kibiców. Na wielu galach byłem, na których walczył i to robiło wrażenie. Tym razem na pewno zrobi.

Promocja na KSW! Odbierz kod na Wrzosek vs Szpilka

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod do Viaplay odbierzesz POD TYM LINKIEM – Otrzymasz dostęp na 30 dni, co oznacza, że obejrzysz aż dwie gale KSW 94 i KSW 95!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO