Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Ruchała zdemolował Kaczmarczyka w 59 sekund! Odzyskuje tymczasowy pas! [WIDEO]

Opublikowane 11 maja 2024, 22:49
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Podczas XTB KSW 94 doszło do rewanżowej walki o tymczasowy pas wagi piórkowej pomiędzy Robertem Ruchałą, numerem jeden rankingu tej kategorii wagowej, a Patrykiem Kaczmarczykiem, zajmującym drugie miejsce w zestawieniu.

Ruchała i Kaczmarczyk spotkają się w walce po raz trzeci. W pierwszej konfrontacji, do której doszło w boju amatorskim, Kaczmarczyk był górą. W rewanżu, który odbył się na gali KSW 64, postawił on na stójkę, a Ruchała na walkę zapaśniczą. Ostatecznie jednak obaj zawodnicy pokazali się z dobrej strony w obu płaszczyznach, ale tym razem Ruchały okazał się lepszy i wyszedł z boju jako zwycięzca.

Od czasu walki tamtej walki Ruchała pobił trzech rywali i wywalczył tymczasowy pas wagi piórkowej, który stracił w starciu z Salahdine’em Parnasse’em. Natomiast Kaczmarczyk wrócił do klatki, będąc po trzech wygranych z rzędu. Ostatni raz walczył podczas gali XTB KSW 88, gdzie zmierzył się z doświadczonym Danielem Rutkowskim i pokonał go na pełnym dystansie.

RELACJA

RUNDA 1

Ruchała w mig zajął środek klatki i zaczął wywierać presję. Kaczmarczyk kąsał prostymi, ale Robert nie odstawał w częstotliwości uderzeń. Ruchała trafił frontem na korpus! Kaczmarczyk padł na matę, sędzia przerwał walkę!

Wynik walki: Robert Ruchała wygrał przez TKO w 1. rundzie i został nowym tymczasowym mistrzem kategorii piórkowej!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO