Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Saleta choke! Gleba poddany w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Opublikowane 11 maja 2024, 19:48
przez Przemek Krautz
3
2
Brak komentarzy

W jednej z pierwszych walka gali w ERGO ARENIE do okrągłej klatki powrócił Patryk „Gleba” Tołkaczewski, który przywitał debiutującego w niej Michała Turyńskiego.

Patryk Tołkaczewski wszedł do zawodowego świata MMA w zeszłym roku. Podczas gali XTB KSW Colosseum 2 stanął do rywalizacji z Krzysztofem Głowackim, byłym pięściarskim czempionem organizacji WBO. “Gleba” dobrze rozpoczął walkę i wydawało się, że w dosiadzie rozbije rywala. Niespodziewanie został jednak brutalnie znokautowany.

Dla Michała Turyńskiego walka na gali XTB KSW 94 była nie tylko debiutem w KSW, ale również w profesjonalnym świecie MMA. 37-latek ma za sobą bogatą karierę w sportach uderzanych. Jest między innymi wielokrotnym mistrzem Polski w różnych formułach kickboxerskich oraz zawodowym mistrzem Polski, zdobywcą pucharu świata i brązowym medalistą mistrzostw Europy. Jest także pierwszym Polakiem w historii, który wygrał walkę w prestiżowej kickboxerskiej organizacji Glory.

RELACJA

RUNDA 1

Tołkaczewski od razu ruszył z serią ciosów! Turyński zaczął na wstecznym, ale ruszył z low kickami. “Gleba” również uruchomił kopnięcia, ale odczuł kolejny low kick przeciwnika. Tołkaczewski poszukał prawego i obalił oponenta. Michał ciasno sklejony, rywal posyłał mu na głowę mocne ciosy. Wrócił na nogi Turyński, ale “Gleba” tam zasypał go salwą bomb! Kickbokser wytrzymał i sam posłał potężną bombę. Turyński zdołał jeszcze obalić Tołkaczewskiego i udusił go przedramieniem!

Wynik walki: Michał Turyński wygrał przez poddanie w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO