Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Trener Raubo bezwzględny! Wytypował walkę Wrzosek vs. Szpilka! [VIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 11 maja 2024, 11:58
przez Jakub Hryniewicz
2
0
Brak komentarzy

Trener Zbigniew Raubo nie gryzł się w język typując walkę Wrzoska ze Szpilką. Szkoleniowiec widzi tylko i wyłącznie jednego zwycięzcę tej potyczki.

Przypominamy, że Arek Wrzosek już dziś wieczorem zawalczy na KSW 94 z Arturem Szpilką. Kod PPV na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Trener Raubo wytypował walkę Wrzosek vs. Szpilka

Jeden z najpopularniejszych trenerów boksu nad Wisłą był gościem Filipa Lewanodwskiego. Zbigniew Raubo poproszony o ocenę hitowego starcia w wadze ciężkiej na KSW 94 nie gryzł się w język:

Po co robić wydarzenie na półtorej minuty? Czy to ma sens? – zaczął trener, który zaraz obruszył się na pytanie prowadzącego, na czyją korzyść? – Nie no, przestań chłopie, no! Głośno mówię: Arek Wrzosek pozamiata Szpilką.

Zdaniem szkoleniowca Warszawiak to zdecydowanie za wysoka półka dla Artura. Ten na pewno miałby szanse w boksie, ale biorąc pod uwagę kopnięcia Wrzoska wynik może być tylko jeden:

To jest walka w MMA, a nie w boksie – nie mylmy pojęć. Arek to jest kawał zdrowego chama. Trenował parędziesiąt razy na KnockOucie bicie. Przecież to jest tak cham silny… No przecież jak kopa wypłaci “Szpili”, to go wyrzuci do Wieliczki. Naprawdę, to jest kawał dobrego zawodnika. Oglądałem tych kilka pojedynków, co toczył z Badrem Harim i… to naprawdę, “Szpila” jest ryzykant, no!

Oglądaj KSW 94 za jedyne 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO