Czwartek, 23 Maja, 2024

Ojciec Fury’ego uderzył członka teamu Usyka! Afera przed wielką walką! (VIDEO)

Fot. Twitter
Opublikowane 13 maja 2024, 16:01
przez Jakub Hryniewicz
0
4
Brak komentarzy

Do potężnych dymów doszło podczas spotkania teamów Ołeksandra Usyka i Tysona Fury’ego. Ojciec tego drugiego uderzył z główki jednego z kolegów Ukraińca, kończąc z rozcięciem na czole!

W najbliższą sobotę 18 maja poznamy pierwszego od 25 lat niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej. Pojedynek Tyson Fury vs. Ołeksandr Usyk rozpala wielu kibiców. Do starcia dojdzie w Kingdom Arenie w Rijadzie.


Odbierz MEGA PROMO na walkę Fury vs Usyk! Załóż nowe konto i zgarnij 300 PLN za poprawne wytypowanie zwycięzcy – REJESTRACJA


Dziś w Hilton Hotel w Arabii Saudyjskiej doszło do spotkania teamów Usyka i Fury’ego. Ekipy czekały na spotkania z dziennikarzami, a będący w dobrym humorze John Fury postanowił skonfrontować się z jednym z, najprawdopodobniej, trenerów ukraińskiego pięściarza.

Od słowa do słowa atmosfera zdecydowanie zgęstniała, a do ojca “Króla Cyganów” podszedł inny członek teamu Usyka. Otrzymał on uderzenie z główki, po którym na twarzy leciwego Brytyjczyka pojawiła się krew.

Tyson akurat w tym momencie znajdował się w innym pomieszczeniu. Na widok ojca zareagował troskliwym pytaniem: “Co ci się stało w głowę, głupiutka p…zdo?” Ten chwilę później z rękoma w górze obwieścił: “Rozpoczęło się największe show na ziemi! Cieszcie się, o to w tym chodzi!

Kurs 150.00 na walkę Tyson Fury vs Ołeksandr Usyk

Bukmacher Superbet przygotował fenomenalną ofertę na hitową walkę, którą obstawisz z kursem 150.00! Promocja dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Skorzystać z niej można w kilku krokach:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – I zaznacz zgody marketingowe!
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Tysona Fury’ego lub Ołeksandra Usyka.
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł, dostajesz 35 zł extra bonusu na kolejny darmowy zakład.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon SOLO (jedno zdarzenie na kuponie). Bonusu nie trzeba obracać! Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.


Kliknij TUTAJ i zgarnij 300 zł + 35 zł od Superbet + 35 zł za pobranie aplikacji


Kupon (w zależności od typowanego zwycięzcy) powinien wyglądać tak:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments