Środa, 19 Czerwca, 2024

Szpilka vs Diablo w FAME!? Rzecznik o wypożyczeniu zawodnika KSW

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 23 maja 2024, 14:00
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Freakowa federacja spróbuje ściągnąć Artura Szpilkę na wielki pojedynek? Rzecznik FAME zabrał głos w sprawie potencjalnego wypożyczenia.

“Szpila” ma już za sobą jedną walkę we freakach, więc nie wykluczone, że ponownie zdecyduje się na taki krok. Tym razem starcie byłoby naprawdę duże, gdyż miałby szansę wyjaśnić trwający od wielu konflikt z innym pięściarzem Krzysztofem Włodarczykiem.

“Diablo” podpisał kontrakt z FAME i na kolejnej gali zawalczy z Amadeuszem Roślikiem. Kibice jednak myślą już o jego następnym występie. O takie zestawienie zapytany został rzecznik federacji, który rozmawiał z MMA-BNB.

FAME wcześniej wypożyczyło Tomasza Adamka do KSW, więc teraz organizacja miałaby okazję się odpłacić. Michał Jurczyga przyznał, że włodarze myślą o takim pojedynku, ale nie będzie on łatwy do zrealizowania.

– No tak, ale to jest trochę case Brodnickiej i Piątkowskiej. Też trudno do tej walki doprowadzić… Panowie mają relacje nazwijmy to delikatnie „trudne”, więc kwestia tego, że albo ta walka by musiała mieć ogromny budżet, żeby ich zmotywować do starcia…

– Oczywistym jest, że myśleliśmy o tym. Jak słyszysz Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, to jasne, że Artur Szpilka to pierwsze nazwisko, które kibic polski sobie dopowiada. Na razie jest to zestawienie [Ferrari vs. Włodarczyk na FAME 22], też ciekawe, bo to będzie MMA.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO