Środa, 19 Czerwca, 2024

Diablo ostro o zawodnikach stosujących doping! “Takiego człowieka nie można…”

Fot. YouTube
Opublikowane 26 maja 2024, 09:56
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Krzysztof Włodarczyk w ostrych słowach wypowiedział się na temat zawodników, którzy nie stronią od dopingu. Uważa, że nie są oni prawdziwymi sportowcami. 

“Diablo” zadebiutuje we freak fightach podczas kolejnej gali FAME, kiedy to zmierzy się z “Ferrarim”. W rozmowie z Karolem Garncarzem wprost przyznał, że nie jest to droga sportowa, gdyż w organizacji tej nie są stosowane testy na doping.

Droga sportowa, czyli mam rozumieć, że robimy kontrolę antydopingową? Jeśli tak, to pełen szacun. Ale jeśli idziemy taką drogą, na jakiej jesteśmy, to nie mów “droga sportowa”, bo to nie jest droga sportowa.

Garncarz doprecyzował z nutką ironii, że dla “Ferrariego” termin ten oznacza 3 treningi w tygodniu, a nie tylko jeden. Włodarczyk odpowiedział, że być może Roślik zajmuje się czymś dodatkowo, jak dźwiganie ciężarów, i nie ma problemów z mobilizacją do walki z nim.

Temat dopingu powrócił już chwilę później, gdy prowadzący wiercił dziurę w brzuchu “Diablo”, chcąc się dowiedzieć, co na pomysł jego walki w FAME powiedział promotor – “Wiemy, że pan Andrzej Wasilewski nie jest zwolennikiem walk freak fightowych”.

Tak odpowiedział WłodarczykAle co rozumiemy przez walki freak fightowe? Że tam przychodzi ogólnie młodzież, że krzyczy, skanduje, wyklina, przeklina? Robi z siebie wulgarnych? Uważam, że jakbyśmy wykluczyli walki freak fightowe, to czym są wszyscy inni zawodnicy, którzy kłują się codziennie, latają na siłownię, pompują tymi różnymi specyfikami i uważają, że są sportowcami? Chyba jedno wyklucza drugiemu.

Mówić, że jestem sportowcem, nie jestem freakiem, bo nie biegam jak kretyn po ulicy, nie robię z siebie idioty? Biorę sterydy! K…wa, ludzie, bierzemy sterydy. Nie można nazwać człowieka, który bierze sterydy, że jest sportowcem! Jest sterydziarzem!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO