Środa, 19 Czerwca, 2024

Izu Ugonoh zawalczy z Mariuszem Pudzianowskim? “Może zacznijmy od tego, że…”

Opublikowane 14 sierpnia 2020, 12:36
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Facebook / Izu, Materla, Szpilka

Debiutujący w formule MMA – Izu Ugonoh (0-0) będzie miał nie lada zadanie! Jego rywalem będzie potężny Francuz – niedoszły rywal Mariusza Pudzianowskiego. KSW 54 odbędzie się już 29 sierpnia 2020 roku!

Przeciwnikiem Izu na gali KSW 54 będzie mierzący 190 centymetrów i ważący 115 kilogramów Quentin Domingos (5-1).

Francuz portugalskiego pochodzenia do tej pory stoczył 6 walk, jedną z nich przegrał. W ostatniej popularny „Ruskov” w pierwszej rundzie pokonał Seada Kahrovica (7-12-0).

Przypomnijmy, że Izu Uhonoh w zawodowej karierze bokserskiej stoczył 20 walk. 18 z nich wygrał (15 KO) i zaliczył tylko dwie porażki. Na gali w Birmingham musiał uznać wyższość Dominica Breazeale. Dwa lata później, w 2019 roku zaliczył KO na gali w Rzeszowie. Łukasz Różański z łatwością poradził sobie z Izu. Po tej walce zawodnik, który trenuje na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki postanowił o przejściu do formuły MMA.

Ugonoh był gościem Patrycji Zahorskiej i Łukasza Jurkowskiego w magazynie “Koloseum”

Został zapytany między innymi oto, czy chiałby się zmierzyć z Mariuszem Pudzianowskim. “Teraz KSW ma swojego Francisa Ngannou. Czy w przyszłości bierzesz pod uwagę możliwość walki z Mariuszem?” – zapytała Patrycja Zahorska.

Izu Ugonoh odpowiedział – Nie chciałbym żeby ktoś mnie porównywał do Francisa Ngannou mimo, że jest niesamowitym zawodnikiem, ale chciałbym w KSW po prostu być sobą. Być najlepszą wersją samego siebie. Na chwilę obecną nie myślałem o takiej walce. Mariusz jest zawodnikiem, który ponad 10 lat spędził w MMA i ma ogromne doświadczenie. Ja jeszcze nie jestem w pełni zawodnikiem MMA, więc może zacznijmy od tego, że zrobię walkę albo parę walk i może kiedyś do tematu wrócimy.

Źródło: Polsat Sport

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments