Poniedziałek, 26 Lutego, 2024

(VIDEO) Takiego starcia nie widzieliście! Zawodnicy walczyli zamknięci w budce telefonicznej! „Rzymska klatka już nie jest modna…”

Fot. Twitter
Opublikowane 28 grudnia 2021, 14:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W ostatnich latach dochodzi do coraz bardziej szalonych pojedynków. Widzieliśmy już starcia w wymyślnych formułach, czy też zestawienia osób, które nie miały wcześniej styczności ze sportami walki.

W walkach MMA widzieliśmy już w akcji celebrytów, aktorów, czy artystów muzycznych. Dochodziło nawet do walk pomiędzy kobietami i mężczyznami. Takie zestawienie mogliśmy zobaczyć nawet na polskiej scenie. Na gali MMA-VIP 3 doszło do dwóch takich pojedynków, gdzie zawodniczki nie miały najmniejszych szans.

Duże zainteresowanie wzbudziła również starcie, do którego doszło na ostatniej gali FAME. Odbyło się ono w normalnej formule MMA, jednak w tak zwanej „klatce rzymskiej” o wymiarach 3 metry na 3 metry, w której 52-letni Jacek Murański zmierzył się z 20-lat młodszym Arkadiuszem Tańculą.

Walki, do których doszło w Tajlandii czy Serbii były jednak znacznie bardziej szalone. Zawodnicy bowiem bili się ze sobą zamknięci w brytyjskich budkach telefonicznych. Na gali Fight Circus 3 odbyło się wiele nietypowych pojedynków. Między innymi walki 2vs1, czy starcia 2vs2, gdzie zawodnicy mają na sobie jedną dużą koszulkę, która ogranicza ich ruchy.

Najbardziej wyczekiwane było jednak starcie, podczas którego dwie kobiety zmierzyły się ze sobą zamknięte w budce telefonicznej. Wówczas po krwawej walce Phatestan Suwan pokonała Celest Hansen. Co ciekawe, walka była transmitowana w sieci, ale jedynie na stronie dla dorosłych.

Teraz doszło do podobnego starcia. Tym razem na gali w Serbii. Na Twitterze pojawiły się nagrania z tej gali, a jeden z użytkowników nawiązał do starcia na gali FAME 12 i napisał:

– Rzymska klatka już nie jest modna. W Serbii odbyła się walka w budce telefonicznej. @FAMEMMA_official akceptujecie wyzwanie?

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments