sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaCiekawostki"Don Kasjo" odbywa karę ograniczenia wolności! Co jeszcze łączy go z Arturem...

„Don Kasjo” odbywa karę ograniczenia wolności! Co jeszcze łączy go z Arturem Szpilką?

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński kontra Artur Szpilka w boksie? Dla wielu ludzi brzmi to jak abstrakcja. Fakty są takie, że coraz więcej osób mówi o takim starciu, w tym sami zainteresowani. Możecie się zdziwić, ale obaj potencjalni rywale mają wiele cech wspólnych.

Na kanale „KOstyra SE” opublikowany został wywiad, w którym prowadzący Andrzej Kostyra postanowił przepytać „Don Kasjo” przy okazji jego ostatniej wizyty w Warszawie. Życiński, będący twarzą federacji PRIME MMA zdradził, że ostatnio jest bardzo zajęty obowiązkami wokół federacji i nadchodzącej gali PRIME 2: Kosmos.

Co ciekawe Kasjusz ostatnio dosyć regularnie odwiedza gdańskie schronisko dla bezdomnych zwierząt „PROMYK”. Jak się okazuje, jest to efekt prac społecznych nałożonych na niego przez sąd w jednej ze spraw karnych.

„Don Kasjo” i jego problemy z prawem

Kasjusz Życiński już jesienią 2021 roku przy okazji swojej walki z Marcinem Wrzoskiem na FAME 12 wspominał, że najprawdopodobniej czekają go „przymusowe wakacje”. Jeszcze wtedy nie wiedział, czy trafi za kratki. Ostatecznie udało mu się tego uniknąć. Podczas rozmowy z Andrzejem Kostyrą zdradził, jaką dokładnie karę ograniczenia wolności obecnie odbywa.

– Miałem ponad 2 miesiące aresztu domowego, musiałem nosić elektroniczną bransoletę. Obecnie przez najbliższych 8 miesięcy muszę wykonywać prace społeczne. Odrabiam je w Gdańsku, w schronisku „PROMYK”.

Kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów dla kanału „Koloseum” , „Don Kasjo” uchylił rąbka tajemnicy na temat przyczyny skazania go przez sąd.

– Wszystko przez takiego, jednego gościa, który lubił używać określeń na „c”, „p” czy na „f”. Piłem z nim przez 5 godzin, potem mu się coś odkleiło, włączyła mu się nieśmiertelność. Reszty można się domyślić.

YouTube video

Artur Szpilka nie miał tyle szczęścia co „Don Kasjo„. Za udział w bójce pod dyskoteką w jednej z podkrakowskich miejscowości został skazany przez sąd w Myślenicach na 18 miesięcy pozbawienia wolności. Karę odbywał w latach 2009-2011. W 2012 miał on jeszcze jedną sprawę karną za znieważenie funkcjonariusza Służby Więziennej. Ostatecznie skończyło się 15 tys. zł grzywny.

Jak widać zarówno „Szpila” jak i „Don Kasjo” nie byli grzecznymi chłopcami. Oprócz pasji do boksu świetnie wykorzystują media, aby budować swoją popularność. Dodatkowo obaj wielokrotnie potrafili podkręcić atmosferę towarzyszącą ich pojedynkom. Czy zobaczymy ich razem w oktagonie lub na ringu? Czas pokaże.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.