Adesanya przewiduje, co by się stało, gdyby zobaczył Costę przed UFC 253

1
Źródło: tsn.ca

UFC 253 odbędzie się w sobotę 26 września, a wojna na słowa pomiędzy mistrzem wagi średniej UFC Israelem Adesanyą i Paulo Costą trwa w najlepsze już od kilku dobrych tygodni. W zeszłym tygodniu obaj mieli wirtualną konferencję w ESPN SportsCenter. W pierwszym wywiadzie Adesanyi od czasu pojawienia się w SportsCenter przewidział, że Costa będzie znacznie łagodniejszy, jeśli obaj wpadną na siebie przed walką.

„Nie będzie miał dość energii, żeby robić awanturę” – powiedział Adesanya w wywiadzie dla Submission Radio. – Zostanie przeze mnie stłamszony. Zakładam, że prawdopodobnie będzie całkiem cichy. Albo powie coś, a potem się zamknie.

Adesanya ma nadzieję, że Costa pokaże więcej w ringu niż na konferencjach, ponieważ ma nadzieję na ciekawą dla kibiców walkę.

Israel Adesanya wyjaśnił całkiem wyraźnie, że wolałby raczej rozstrzygnąć spory z Paulo Costą w Oktagonie, aby cały świat mógł to zobaczyć.

Israel Adesanya walczy w UFC od lutego 2018 roku. Od tego czasu stoczył 8 walk, wszystkie wygrywając. w Pokonanym polu pozostawił m.in. Dereka Brunsona, Andersona Silvę, Roberta Whittakera czy Yoela Romero.

Źródło: mmanews.com

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
trackback

[…] Israel Adesanya (19 – 0 – 0) i Paulo Costa (13-0-0) już w tę sobotę zmierzą się w walce wieczoru na gali UFC 253 w Abu Zabi. […]