Niedziela, 19 Maja, 2024

Kopnął ring girl! Został znokautowany, ukarany i wyrzucony z organizacji [WIDEO]

Fot. Twitter
Opublikowane 22 kwietnia 2024, 12:33
przez Przemek Krautz
26
115
Jeden komentarz

W miniony weekend doszło do kuriozalnej sytuacji, której zawodnik nie będzie dobrze wspominał. Za swoje zachowanie został wyrzucony z organizacji.

19 kwietnia w Rosji odbyła się gala Hardcore MMA 90. Pojedynkiem wieczoru było zestawienie debiutującego kickboxera Aliego Heibatiego, który zmierzył się ze znacznie bardziej doświadczonym Arkadiym Osipyanem.

Jeszcze przed rozpoczęciem starcia doszło do zaskakującej sytuacji, gdyż pierwszy z fighterów kopnął ring girl, która krążyła po oktagonie, sygnalizując rozpoczęcie rundy. Arbiter zwrócił uwagę zawodnikowi i na tym się skończyło. Po chwili zwodnicy ruszyli do walki, ale nie trwała ona długo, gdyż już w pierwszej odsłonie Heibati przegrał przez nokaut techniczny.

Po starciu na zawodnika spadła ogromna krytyka ze strony kibiców, którzy nie byli w stanie zrozumieć jego zachowania. Zawodnik przeprosił i zapewnił, że nie chciał w żadnej sposób okazać braku szacunku. Jak twierdzi, zrobił to ze względu na nerwy przed walką. Organizacja jednak zareagowała bardzo stanowczo, wyrzucając Irańczyka ze swoich szeregów.

Co więcej, zostanie na niego nałożona kara finansowa, a pieniądze trafią do ring girl. Włodarze przekazali, że nie zgadzają się na takie zachowanie wobec pracowników, dziennikarzy czy kogokolwiek obecnego na gali.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
26
115
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
aerth
aerth
24 dni temu

Zwykły burak