Niedziela, 19 Maja, 2024

Don Kasjo idzie po Tomasza Adamka! Zabrał głos w sprawie walki z byłym mistrzem świata

Fot. YouTube
Opublikowane 30 kwietnia 2024, 14:45
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

Kasjusz Życiński zabrał głos w sprawie starcia z byłym mistrzem świata. Nie ukrywa, że zależy mu na pojedynku z Tomaszem Adamkiem.

“Góral” już niedługo zadebiutuje w organizacji FAME MMA. W main evencie majowej gali zmierzy się z freak fighterem Patrykiem Bandurskim. Zestawienie jednak nie porwało kibiców i duża część fanów liczyła na mocniejszy pojedynek z udziałem legendy boksu.

“Don Kasjo” o walce z Tomaszem Adamkiem

Internauci uważają, że więcej emocji dostarczyłoby starcie “Górala” z Kasjuszem Życińskim. Z całą pewnością “Don Kasjo” zadbał by o odpowiednia atmosferę także przed walką. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą freak fighter został zapytany o takie starcie.

Życiński przyznał, że gdy już wygra z Alanem na FAME 21, będzie musiał pokonać jeszcze jednego rywala, aby stanąć do walki z Adamkiem:

– Mam nadzieję, że doprowadzę do tej walki. Jak będę potrzebował po Alanie stoczyć jeszcze jedną walką z kimś, żeby udowodnić, że jestem gotowy na Tomasza Adamka, to nie ma problemu. Jak coś to ja jestem gotowy już teraz, znaczy gotowy, żeby się przygotować na niego. Wiem, jakie rzeczy muszę pozmieniać w swoim stylu, żeby mieć szansę go pokonać.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO