Czwartek, 23 Maja, 2024

Don Kasjo odrzucił ogromne pieniądze za walkę z Najmanem! “Przynosi wstyd rodzinie”

Fot. YouTube
Opublikowane 30 kwietnia 2024, 10:07
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kasjusz Życiński w mocnych słowach wypowiedział się na temat Marcina Najmana. Zdradził, jakie pieniądze odrzucił za walkę z nim.

“Don Kasjo” i “El Testosteron” są skonfliktowani od lat. Stoczyli nawet pojedynek, który zakończył się wielkim skandalem. Najman złamał zasady walki bokserskiej, najpierw obalając, a następnie kopiąc rywala. Po dyskwalifikacji wybuchła awantura, a trener przegranego doprowadził do kontuzji Kasjusza.

Jedna z organizacji chciała ponownie zestawić ze sobą skłóconych freak fighterów. Jak się okazuje, “Don Kasjo” mógł zarobić ponad milion złotych za jedną walkę! Odrzucił jednak propozycję, gdyż nie zamierza więcej bić się z Najmanem.

W rozmowie z Andrzejem Kostyrą nie szczędził ostrych słów pod adresem “El Testosterona”. Stwierdził, że ten przynosi wstyd swojej rodzinie i jego zachowanie może odbić się na jego najbliższych, w tym przede wszystkim córce:

– To było grubo ponad bańkę. Od razu powiedziałem, że nie. Nie chcę o tym śm…iu rozmawiać. Oni zaproponowali, powiedzieli: Podaj kwotę. U mnie nie ma ceny, z tym śmi…em nigdy nie zawalczę. Uważam, że zachowuje się jak ś…ć. Jego ostatnia walka pokazała, że to ludzie dają mu atencję.

– Ja znam jego stawki, taki wstyd rodzinie przynosić za takie kwoty… Dostaje dużo mniej od największych, ode mnie dużo, dużo mniej. Ma małą córkę w szkole, to chociaż prywatną szkołę by opłacił, żeby tego hejtu nie miała. Dzieci są okropne, masakra, na co on ją naraża.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO