Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

“Bardzo szanuję takich Ludzi, podziwiam i namawiam do naśladowania” – Różal o Stiflerze

Opublikowane 15 września 2020, 00:03
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Stifler i Różal, Facebook

Damian “Stifler” Zduńczyk na ostatniej gali FAME MMA zaliczył swój debiut w sportach walki. W pojedynku wieczoru zmierzył się z Popkiem.

Raper okazał się lepszy i wygrał, poddając swojego rywala. Zduńczyk zapowiedział jednak, że to dopiero początek jego przygody z MMA. Stifler to był gwiazda programu “Warsaw Shore”. Damian przeszedł odmianę i używki zamienił na sport. 

Zduńczyk podobnie jak Różal kocha zwierzęta i nie jest obojętny na ich los. Marcin Różalski opublikował na social mediach wpis i namawia do naśladowania Stiflera właśnie m.in. za odmianę jaką przeszedł i miłość do zwierząt.

Kto oglądał Koleżkę Stiflera w jednym z programów tv to wie i pamięta jaki z Niego był Gagatek.Tetaz metamorfoza w 100%.Zero używek,trening,dieta,starty w zawodach sylwetkowych,a ostatnio występ na gali FAME.
Bardzo szanuję takich Ludzi,podziwiam i namawiam do naśladowania.Napewno bez pójścia w 1 część,tzn melanż,ale jeżeli już jesteś w melanżu to od razu przechodź do części 2,tj treningu,życia sportowego,pomagania.Kolejna,mega rzecz to zaangażowanie się Stiwa w pomoc Zwierzakom.Sam ma w domu kilka adoptowanych psiaków,bierze udział w akcji @niekupujadoptujcom i wielu innych.Różaland też znalazł się na liście stowarzyszeń,którym razem ze Swoim Kolegą Szakalem pomógł.Bardzo dziękujemy i mamy nadzieje,że w czasach tego totalnego syfu Stiwi da przykład i zachęci do działania i życia sportowego młode pokolenie,które siedzi w necie i obserwuje różnych Jutuberów,nie będzie się zachwycało gównem i je powielało,tylko jak wspomniałem brało przykład z Ludzi jak Stifler

https://www.instagram.com/p/CFGxPtWh8ok/?utm_source=ig_web_copy_link

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments