Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Piotr “Leda” Walawski przegrywa przez techniczny nokaut na gali w Dubaju. [WIDEO]

Opublikowane 25 września 2020, 20:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Twitter

Piotr Walawski (8-6-1), uczestnik programu “Tylko Jeden” przegrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na gali UAE Warriors 13 w Dubaju. Jego przeciwnikiem był bardziej doświadczony Tarekiem Suleiman (10-7-1). Walawski to zawodnik Shark Top Team. Kilka miesięcy temu wyzywał Łukasza Jurkowskiego na walkę. Do Dubaju wybrał się między innymi z Marcinem “Polish Zombie” Wrzoskiem, który pomagał Ledzie w przygotowaniach.

Polak był od początku bardziej aktywny i wyprowadzał pojedyncze ciosy. Sposób na Walawskiego znalazł Suleiman, który zaczął skracać dystans. Przy sytuacjach w półdystansie Polak gubił się. Syryjczyk przewrócił naszego rodaka, gdy znajdowali się przy siatce. Dalej walka toczyła się w parterze, gdzie dominował Suleiman. Walawski odwrócił pozycję pod koniec rundy i zadał tylko kilka ciosów z góry.

W drugiej rundzie ponownie dobrze zaczął Polak, który wyprowadzał kombinacje. Suleiman nie czekał długo i wykorzystał tą samą taktykę, sprowadzając Polaka na deski, gdzie mocno go obijał. Sędzia musiał przerwać pojedynek, ponieważ zawodnik Shark Top Team nie odpowiadał.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Źródło: UAE 13 / Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments