Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

10 Polaków na karcie, Daniel Omielańczuk w walce wieczoru gali ACA 114 w Łodzi!

Opublikowane 14 października 2020, 22:38
przez Lukasz "Magiku"
0
0
Brak komentarzy
fot. ACA

Wczoraj organizacja ACA ogłosiła 10 jubileuszową gale zorganizowaną w Polsce, na której zobaczymy aż 10 Polaków. Gala odbędzie się już 26 listopada w Łodzi.

Baysangur Edelbiev, ambasador ACA w Polsce w jednym z wywiadów zapowiedział galę w Polsce, że to będzie prawdziwa uczta MMA:

Zobacz również:

„Musisz się bać, by być odważnym” – Niesamowita forma Mike’a Tysona! [WIDEO]

“Przyzwyczailiśmy kibiców do wysokiego poziomu sportowego i kapitalnych walk, ale tym razem widowisko jeszcze zyska ze względu na stawki pojedynków. Jedni będą walczyć o utrzymanie w ACA, inni o pozycje w rankingu oraz najwyższe trofea. Nie zabraknie też nowych nazwisk. Każdy pojedynek to osobna ciekawa historia i już nie możemy się doczekać reakcji naszych fanów, których czeka prawdziwa uczta w MMA.”

Dzisiaj poznaliśmy bohatera walkie wieczoru. Będzie nim niepokonany od ponad 2 lat, mający 4 zwycięstwa z rzędu na koncie w tym 3 przed czasem w 1 rundach – Daniel Omielańczuk (24-9-1). Ostatnią walkę stoczył w sierpniu na gali ACA 109 i tak porozbijał Tomasa Pakutinskasa, że nie był wstanie wyjść na do 2 rundy. Seria 4 zwycięstw z rzędu w organizacji ACA robi duże wrażenie i wszyscy mocno liczą na to, że Daniel w Łodzi powalczy o pas. Aktualnym mistrzem kategorii ciężkiej jest Mukhomad Vakhaev (9-4-1). Jak potwierdza Ambasador ACA na Polskę – jest na to duża szansa:

“Robimy wszystko, by Daniel już w listopadzie zawalczył o mistrzowski pas. Zasłużył na to serią efektownych zwycięstw. Dla polskiego MMA to może być kolejna wspaniała historia w drugiej połowie 2020 roku.”

Nazwiska kolejnych bohaterów gali poznamy z pewnością na przestrzeni kilki najbliższych dni.

źródło: twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments