Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Po walce Lopez – Łomaczenko: reakcje Mike’a Tysona, Atlas, Crawford, Pacquiao, Spence, Hearn

Opublikowane 18 października 2020, 10:57
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

To było hitowe starcie! Wasyl Łomaczenko musiał uznać wyższość Teofimo Lopeza i zanotował pierwszą porażkę od ponad sześciu lat! Jednogłośną decyzją wygrał Lopez. Pojawiło się wiele reakcji na szokujący wynik wielkiej walki.

W pojedynku o tytuły WBC, WBA, WBO, IBF wagi lekkiej Teofimo Lopez (16-0, 12 KO) popisał się mistrzowskim występem i wygrał dwunastorundową walkę jednogłośną decyzją nad Wasylem Łomaczenko (14-2, 10 KO).

 Sędziowie punktowali następująco: Tim Cheatham (116-112), Julie Lederman (119-109) i Steve Weisfeld (117-111).

Reakcje po walce Lopez vs. Łomaczenko:

Teddy Atlas – Znowu to, co wojownicy robią wewnątrz tego ringu, jest szlachetne. To, co robią sędziowie na zewnątrz, jest czymś zupełnie innym. Mam dość mówienia tego i mam dość tego oglądania. Znowu nie mam problemu z walką Lopeza, zasłużył na to, ale Łomaczenko nie zasługiwał na taką punktację sędziowską.

Mike Tyson – duch Brooklynu był dziś obecny. Lopez rozdaje teraz karty. Kolejny brooklyński czempion.

Manny Pacquiao – Gratulacje dla Teofimo Lopeza za niekwestionowany wspaniały występ.

Ryan Garcia – Stoczyłem walkę z Luke’iem Campbellem, ale chciałbym walczyć z Lopezem, w tej lekkiej dywizji wciąż jest wiele pytań bez odpowiedzi

Eddie Hearn – Właśnie się obudziłem .. Lopez wow !!!

Jamel Herring – Nie zamierzamy tego robić … mów, co chcesz o WYNIKACH, ale PRAWIDŁOWY człowiek wygrał. To była dobra walka.

Roman Gonzalez – Gratuluję wspaniałego zwycięstwa, pokazałeś swoją jakość i inteligencję bokserską. Niech żyje Ameryka Środkowa. Błogosławieństwa

Errol Spence – Dzięki Gratulacje Teo!

Enzo Maccarinelli – Lopez był genialny, ale chciałbym zobaczyć rewanż. Łomaczenko miał roczną przerwę, co w jegu wieku mogło odegrać wielką rolę. Jego główne atuty to mistrzowskie wyczucie dystansu i timing, nie mógł złapać rytmu przed siódmą rundą. Albo po prostu Lopez ma na niego patent.

Terence Crawford – mówiłem Top Rank od lat – Teofimo Lopez jest gotowy. Dobra robota chłopcze, o którym rozmawialiśmy od lat. 119-109, o kurczę… To była dobra walka, ale ta karta punktowa to totalny brak szacunku.

Kell Brook – co za wojownik! Zrobiłeś dokładnie to, co mi powiedziałeś, że masz zamiar zrobić. Ciesz się chwilą

Michael Conlan – Po prostu za duży i silny !! Myślałem, że Loma byłby wystarczająco dobry, aby odnieść zwycięstwo, ale Teofimo był dziś wspaniały. Zasłużony mistrz, najmłodszy czteropasowy mistrz w historii

https://www.youtube.com/watch?v=aX9ci7NAPT0

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments