fot. Matchroom Boxing

Wyczekiwany pojedynek na Wembley pomiędzy Oleksandrem Usykiem, a Derekiem Chisorą odbędzie się już w sobotę 31 października. Gdzie oglądać Usyk vs. Chisora sprawdzicie tutaj.

Derek Chisora to doświadczony zawodnik, który stoczył 41 walk. W swoim rekordzie odnotował 32 zwycięstwa i 9 porażek. Aż 23 razy Brytyjczyk nokautował swoich przeciwników. Zawodnik jest posiadaczem pasa WBO, w przeszłości wygrywał także tytuły WBA. Nieprzewidywalny pięściarz poza licznymi walkami, ma na swoim koncie także wiele kontrowersyjnych wydarzeń, nie tylko na bokserskim ringu, ale także poza nim. 

Chisora przed walką stwierdził – Albo go znokautuję, albo sprawię, że pomiędzy rundami on się podda i zostanie w swoim narożniku.

Usyk natomiast skomentował – Jestem w bardzo dobrej formie. Różnica między nami wynosi ponad piętnaście kilogramów, ale w ogóle się tym nie przejmuję. Jutrzejszym występem zamknę usta pewnym niedowiarkom, choć nawet jeśli wygram, niektórzy i tak będą powtarzać, że jestem zbyt mały na innych. Ale ja się tym w ogóle nie przejmuję i robię swoje [cytat za bokser.org]

Przeczytaj również: Skandale w karierze Derecka Chisory – Zadymy na ważeniu, zakład z Furym o 100 tys. dolarów [WIDEO]

Dla Oleksandra Usyka będzie to druga walka w wadze ciężkiej i z pewnością pojedynek, który wiele zweryfikuje. Pięściarze spotkali się twarzą w twarz w piątek po południu. Sprawdźcie sami:

Źródło: YouTube / Matchroom Boxing / bokser.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj