Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Makabryczna kontuzja podczas walki MMA. Jego ucho było prawie oderwane od głowy! [WIDEO]

Opublikowane 30 października 2020, 12:51
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Johnny Campbell
fot. Instagram Johnny Campbell

Johnny Campbell nie mógł do końca zrozumieć decyzji sędziego, który zaledwie 40 sekund po rozpoczęciu pierwszej rundy podbiegł do zawodników i natychmiast przerwał pojedynek. Po chwili Campbell zrozumiał o co chodzi, jego ucho było prawie oderwane od głowy! Takiej kontuzji w MMA dawno nie widzieliśmy.

Campbell, weteran MMA z ponad 30 zawodowymi walkami, zmierzył się z Arym Fariasem na gali Taura MMA. Farias to dwukrotny mistrz świata w jiu-jitsu z czarnym pasem. 33-letni Amerykanin opisał, jak według niego wyglądała cała sytuacja.

“Nie do końca to czułem” – powiedział Campbell w rozmowie z MMAFighting.com. “Jeśli patrzysz na to naprawdę z bliska, zobaczysz jak rzucam niskim kopnięciem w jego łydkę. On w tym czasie kontruje, a ja splatam głowę, gdy on uderza prawym ciosem. To tak, jakby moja głowa unosiła się jak jego pięść. Schodzi w dół i po prostu, jakby oderwał mi ucho. Poczułem bardzo ostre uderzenie. To było coś w rodzaju: “Wow, dlaczego to tak bardzo bolało?”

“Jeśli obejrzysz nagranie, zobaczysz, że on uderza mnie kilkoma ciosami, które nie do końca dochodzą, potem potknąłem się do tyłu i straciłem równowagę. Moje ciało mówiło: “O cholera!”. Mój umysł nie był całkowicie skupiony na odczuciu bólu. Część mnie wiedziała, że coś jest nie tak po lewej stronie mojej głowy, ale mój umysł był skupiony na moim rywalu” – powiedział Campbell.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Just another day at the office ?️ It may not be obvious in this photo but I'm so incredibly blessed! I had an amazing experience in Brazil ?? fighting for a world class organization @taura_mma ! I have behind me some of the greatest fans that mixed martial arts has to offer! I didn't get to display my skills the other night; but life always happens to make us the best version of ourselves. It's our job to stay grateful and focused. This experience will only strengthen my drive! I'll be back in the cage as soon as humanly possible. Even if i have to cut these damn ears off myself. The doctors refused to do so ?? Thank you everyone for the support and love I've received. Im looking forward greatly to getting back in that cage. Doing what i was born to do. Fight and perform ?? Thank you #CupcakesNation

Post udostępniony przez Johnny Campbell (@johnnyccmma)

“Sędzia patrzył na mnie trochę niezręcznie, a ja kontynuowałem obronę. W końcu podszedł, zaczyna machać rękami. A ja na to: “Co się dzieje?”, on mówi: “Twoje ucho, eksplodowało”. Odpowiedziałem: “Hę? Moje ucho?”.

Pojedynek przez TKO wygrał Ary Farias, dla którego było to 5 zwycięstwo z rzędu, a 10 w całej profesjonalnej karierze. 31-letni Farias z Brazylii zaliczył do tej pory dwie porażki. Pojedynek z Campbellem był dla niego drugą walką w organizacji TAURA MMA.

Źródło: rt.com / MMAFighting.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments