Środa, 24 Kwietnia, 2024

Mike Tyson zawalczy z byłą gwiazdą NHL, która słynęła z zadym na lodzie? ‘Trwają rozmowy’

Opublikowane 3 listopada 2020, 14:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Mike Tyson / Georges Laraque
fot. Mike Tyson / Georges Laraque 

Były zawodnik i legenda NHL, Georges Laraque ujawnił, że pracuje nad zorganizowaniem walki z Mike’em Tysonem, dodając, że pojedynek jest uzgodniony w “75 procentach”.

Emerytowany hokeista, który był znany z brutalnych walk i awantur na lodzie, powiedział, że jest gotowy założyć rękawice bokserskie, aby wejść na ring z “Żelaznym Mike’em”.

Podczas transmisji na żywo dla stacji radiowej w Montrealu 43-latek powiedział, że rozmawia z obozem Tysona o możliwej walce, podkreślając, że obie strony są bliskie dopracowania wszystkich szczegółów.

Laraque zdradził, że cały event jest „ukończony w 75 procentach” i jedyne, czego teraz potrzebuje, to znaleźć promotora, który przygotuje całą kartę bokserską i resztę walk na ten wieczór.

„Sprawy idą naprzód, bardzo dobrze, w środę będę mógł podać więcej szczegółów” – powiedziała Laraque. „Jesteśmy na etapie 75%” – zaznaczył.

Laraque to prawdziwy wojownik, na ławce karnej za zadymy, których dopuścił się podczas meczów hokeja spędził aż 1100 minut! Były hokeista zapowiada, że walka odbędzie się w listopadzie przyszłego roku w Montreal’s Bell Center i mówi się o tym, że potrwa 3 rundy.

Co ciekawe wielu internautów zaznacza, że zawodnik nigdy nie przegrał żadnej walki na lodzie. Dziesięć lat temu dość mocno wkręcił się w sporty walki i doszło nawet do jego sparingu z byłym mistrzem UFC – Georges St-Pierre. Oczywiście była to luźna zabawa. Fani komentowali tamten sparing następująco – “Prawdopodobnie Georges poczuł pierwszy raz, jak to jest przegrać.”

Mike Tyson już 28 listopada zawalczy w pojedynku pokazowym z Roy’em Jonesem Jr. Gala odbędzie się w Los Angeles. Przeczytaj również: Tyson i Jones Jr. wściekli na zmianę formuły walki – „Nie jesteśmy kobietami. To oszustwo wobec kibiców”

Źródło: rt.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments