Niedziela, 19 Maja, 2024

Filipek do Soboty: ‘Wyrzucę Cię z oktagonu szybciej, niż zrobili to Twoi ziomale z Twojej własnej wytwórni.’

Fot. Sobota / Filipek, FAME MMA
Opublikowane 4 listopada 2020, 08:27
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
fot. FAME MMA

Gala FAME MMA 8 zbliża się wielkimi krokami. Na karcie walk aż 11 pojedynków w tym między innymi starcie Michała “Soboty” Sobolewskiego z “Filipkiem”. Gala zaplanowana jest na 21 listopada.

W najnowszym materiale od FAME MMA, Filipek nawiązał między innymi do słów, które wypowiedział Sobota w maju tego roku. – “Kończę z rapem, dopięliście swego. Być może się więcej nie zobaczymy, EssA!” Taka decyzja została podjęta przez rapera po tym, jak do sieci wypłynęły dokumenty, na których raper rzekomo miał potwierdzić zeznania tzw. małego świadka koronnego. Sobota zaprzeczał takim faktom i miał swoją teorię na temat całej akcji. Większość rapowej sceny w Polsce odwróciła się od niego, a w komentarzach wylał się istny hejt.

Wiele osób twierdziło, że rywalem Soboty będzie raper Jongmen, który jako pierwszy zaatakował go w mediach i toczył medialny konflikt właśnie dotyczący potwierdzenia zeznań małego świadka koronnego. Jakiś czas temu raper ze Szczecina wypowiedział się na temat ich potencjalnej walki – Takie starcie nie wchodzi w grę. W przeszłości ten facet nie zagrał ze mną honorowo i fair play. Taka walka honorowa i fairplay mu się nie należy, a dokładanie do jego budżetu jeszcze tym bardziej nie będzie w moim zadaniu – zapewnił Sobota.

Co miał do powiedzenia Filipek w najnowszym materiale?

“Essa Sobuś, obiecałeś, że przejdziesz na emeryturę rapową, nie zrobiłeś tego, widocznie ktoś Ci musi zaje**ć w łeb w tym oktagonie. Wyrzucę Cię z niego szybciej, niż zrobili to Twoi własni ziomale z Twojej wytwórni. Wiem, że wielu z Was czeka aż Sobota będzie szorował łbem oktagon, obiecuje, że podołam temu wyzwaniu” – powiedział pewny siebie Filipek.

Sobota odpowiedział:

Od dłuższego czasu krążą plotki o moim występie w oktagonie, no to jestem. Filipkowi chciałem powiedzieć, że zrobię wszystko, żeby wrócił bez tarczy, a Ty Filip zrób wszystko, żeby było co na tę tarczę wkładać. Filipek – Ty chcesz kończyć moja karierę, kiedy Twoja się jeszcze nie zaczęła? Poza tym, ty też jesteś już dziadkiem w rap-branży. FAME MMA 8, Filipek, szykuj się!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO