Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Najman o tym, jak zwalczyć pedofilię w kościele – ‘Trzeba stworzyć…’

Fot. Marcin Najman, mat. prasowe
Opublikowane 10 listopada 2020, 11:56
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Marcin Najman, mat. prasowe
Fot. Marcin Najman, mat. prasowe

Marcin Najman to znany wszystkim fighter, który jest obecnie zawodnikiem organizacji FAME MMA.

El Testosteron regularnie wypowiada się w mediach na temat istotnych spraw, w TVP Info wypowiada się również jako ekspert między innymi od wyborów w USA, czy też strajku kobiet

Marcin Najman kolejny raz wypowiedział się na temat związany z kościołem. Dwa tygodnie temu zawodnik ruszył nawet “bronić Jasnej Góry” przed osobami, które rzekomo chciały zniszczyć świątynię. 

Kiedy pojawił się na miejscu, okazało się, że nikogo tam nie ma. Nie przeszkadzało to jednak w niczym, żeby w TVP przedstawić El Testosterona jako “wojownika“, który ruszył do walki.

SPRWADŹ RÓWNIEŻ:

Marcin Najman ekspertem w TVP. Tym razem mówi o wyborach w USA – ‚Mogę wam zaręczyć, że Trump na pewno nie odpuści’ [WIDEO]

Tym razem Najman zabrał głos ws. pedofili wśród księży. Uważa on, że powinien zostać wprowadzony system testów psychologicznych, które będą poprzedzać przyjęcie do Seminarium.

Pedofilia w Kościele, w Zatoce Sztuki, w chórach jak i w każdym innym środowisku to jedno z najpodlejszych przestępstw. To samo tyczy się gwałtów.
Każdego pedofila i gwałciciela trzeba złapać i osądzić. Również tych osobników , którzy to tuszują i ukrywają.
W Kościele jest wielu znakomitych kapłanów jak choćby Ksiadz Tadeusz Isakowicz-Zalewski. Od lat mówi, że tą „gangrenę”, która niszczy Kościół należy wypalać gorącym żelazem.
Tracą wierni i znakomita większość porządnych duchownych.
Moim zdaniem, trzeba stworzyć mechanizm testów psychologicznych przed przyjęciem do Seminarium. Niestety pedofile często celowo chcą przeniknąć do stanu duchowego by uprawiać te ohydne praktyki.
Diabeł jak widać nie śpi. Trzeba z nim walczyć !
Dla dobra Kościoła powinien zając się tym bezkompromisowy Ksiadz Tadeusz Isakowicz- Zalewski.
P.S.
Nigdy nie uwierzę, że Jan Paweł II miał taką wiedzę, natomiast wierze, ze opętani w strukturach kościelnych, tej wiedzy mu nie przekazywali.
” – napisał na swoim Facebooku Marcin Najman.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO