Środa, 24 Kwietnia, 2024

Zawodnicy KSW zagrali w filmie ‘Asymetria’. Janikowski, Wrzosek, Grabowski. Obejrzysz tylko online.

Opublikowane 13 listopada 2020, 16:18
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Janikowski i Wrzosek / KSW

Konrad Niewolski, reżyser kultowej “Symetrii” z 2003 roku wypuszcza właśnie najnowszą produkcję zatytułowaną jako “Asymetria”. Premiera odbędzie się w dniach 13-14-15 listopada za pomocą specjalnej platformy online. Film nie trafi do kin z powodu sytuacji, jaka panuje na świecie i obostrzeniami związanymi z pandemią. W role głównych bohaterów wcielili się tacy aktorzy jak Mikołaj Roznerski, Jan Frycz, Danuta Stenka, czy Paulina Szostak. Obsada filmu jest na prawdę bardzo obiecująca. Drugoplanowe role zagrali m.in. zawodnicy federacji KSW! Oprócz tego w kilku scenach zobaczymy Krzysztofa Głowackiego.

“Asymetria”, o czym jest film?

“Asymetria” jest opowieścią o człowieku, który zostaje wplątany w kryminalną aferę. Musi popełnić przestępstwo, żeby bronić swoich bliskich. Piotr Sternik (Mikołaj Roznerski) wraz ze swoją dziewczyną Weroniką (Paulina Szostak) planują wspólną przyszłość. Nie spodziewają się, że jeden wieczór może zmienić wszystko… Nie tylko w ich życiu. Asymetria to opowieść o wyborach, decyzjach i konsekwencjach. Czasem nie ma dobrej drogi. – zapowiada reżyser.

Dostęp do Asymetrii wykupisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować. Po rejestracji otrzymasz bonus. Darmowy dostęp do kultowego filmu “Symetria”.

OTWÓRZ KONTO I OGLĄDAJ PREMIERĘ.

Zawodnicy KSW zagrali drugoplanowe role

Oprócz raperów, którzy pojawią się w produkcji, takich jak Popek Monster (aktualnie związany z FAME MMA), drugoplanowe role zagrają zawodnicy MMA. W filmie wziął udział Marcin “Polish Zombie” Wrzosek, który już pół roku temu publikował w mediach społecznościowych zdjęcia z planu filmowego. Wrzosek ma już małe doświadczenie i nie będzie to jego debiut, zawodnik z Łodzi brał już udział w telenoweli “Pierwsza Miłość”.

W filmie “Asymetria” zagra również Damian Janikowski, który na ostatniej gali KSW 55 pokonał przez decyzję doświadczonego Andreasa Gustafssona.

fot. Instagram / Asymetria

Na zdjęciach z planu filmowego, które publikowali aktorzy widzimy również Damiana Grabowskiego.

Asymetria – online. Gdzie obejrzeć cały film w internecie?

Produkcja zapowiada się świetnie, planujecie obejrzeć i wykupić dostęp do filmu?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO