Czwartek, 23 Maja, 2024

Ostatni trening Marcina Najmana przed FAME MMA 8. Fani komentują – ‘Marcin, musisz mu wpier*****’ (VIDEO)

Marcin Najman na treningu FAME MMA 8
Opublikowane 19 listopada 2020, 09:54
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Marcin Najman na treningu FAME MMA 8
fot. Marcin Najman na treningu FAME MMA 8

Już w sobotę kolejna gala FAME MMA 8. W walce wieczoru zobaczymy starcie Marcina Dubiela i Kacpra Błońskiego, jednak tutaj inny pojedynek budzi wielkie emocje. W co-main evencie zawalczy Marcin “El Testosteron” Najman, który zmierzy się z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Padło wiele mocnych słów i oskarżeń w wyniku których Najman nie pojawił się na face-to-face. Don Kasjo zarzucił, że Najman prawdopodobnie miał romans z Moniką Godlewską na FAME MMA 5. W internecie wybuchła istna burza, a Najman opublikował nawet specjalne oświadczenie, gdzie zapowiedział pozwanie Kasjusza i zgłoszenie sprawy do sądu.

Dla Kasjusza będzie to również czwarta walka w FAME MMA. Wcześniej pokonał już Adriana PolańskiegoDawida Ambroziaka Macieja Rataja. Walka z “Don Kasjo” ma być pożegnaniem Najmana ze sportami walki. Zawodnicy zmierzą się w formule bokserskiej w małych rękawicach. 

Gdzie oglądać galę FAME MMA 8?

Organizatorzy mają apel do wszystkich fanów. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali. Problem może pojawić się, gdy kilka minut przed wydarzeniem będziecie chcieli zalogować się na stronę i dokonać płatności. Wtedy czas oczekiwania na realizację Waszego zlecenia może wynieść nawet 20-30 minut. Kupując PPV wcześniej, zapewniasz sobie bezproblemowy dostęp do oglądania gali FAME MMA.

Marcin Najman do swojej walki przygotowuje się w klubie Berserkers Team Bielsko-Biała, gdzie trenuje z Damianem Herczykiem. W social-mediach pojawiło się nagranie z jego ostatnich tarcz przed galą.

Fani komentują najnowsze nagranie: “Marcin, szczerze, musisz mu wpie***ić. Naprawdę musisz, trzeba skończyć z takimi patusami w mediach, dzieciaki ich oglądają i myślą, że to fajnie być takim nieudacznikiem.” – napisał jeden z użytkowników. “Pięknie Marcin. Jedziesz tam z tym DonMenelem!” – dodał następny.

Jak potoczy się walka na FAME MMA 8?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO