Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Piękny gest Najmana? Oświadczył, na co przeznaczy pieniądze z pozwu. Problem w tym, że rozdaje pieniądze, których nie ma

Fot. Marcin Najman, YouTube
Opublikowane 19 listopada 2020, 11:11
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Marcin Najman, Twitter
Fot. Marcin Najman, Twitter

Po poniedziałkowej konferencji przed FAME MMA zawodnicy rozmawiali z dziennikarzami. W jednym z wywiadów Don Kasjo zaczął mówić o rzekomym romansie rywala Marcina Najmana z Moniką Godlewską.

Jestem ciekaw, jakby został ujawniony ten romans jego z Moniką Godlewską, który miał na FAME MMA 5, to czy też by się wypowiadał tak przeciwko kobietom, jak się wypowiada – powiedział Kasjusz Życiński i dodał – Ja byłem w narożniku Eweliny przecież na FAME MMA 5, więc widziałem, co tam się w hotelach dzieje. To zostawię na face-to-face. Może się odniesie do tego. Jestem ciekaw, jakby wtedy wpadkę zaliczyli, jakby się wypowiadał, co ona może zrobić. No i tyle. Zakończmy ten temat.

Niestety Marcin Najman nie pojawił się na wtorkowym face-to-face. W chwili, kiedy miało odbyć się spotkanie z Don Kasjo, El Testosteron wrzucił do sieci nagranie, na którym przekazał, że złoży pozew przeciwko zawodnikowi FAME MMA.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Awantura na wizji! Marcin Najman złoży pozew na Don Kasjo. Chodzi o rzekomy romans z Godlewską na FAME MMA.

Sprawa wygląda tak, że zaatakował w tym momencie moją rodzinę, mówiąc, że na FAME MMA 5 doszło do niestworzonych rzeczy między mną a Moniką Godlewską. Wyrządził wielką krzywdę mojej rodzinie, jak i Monice mówiąc takie kłamstwa. Na FAME MMA 5 byłem ze swoją żoną, na gali, after party spędziłem z moją żoną i moim teamem pijąc dobre whisky. Tutaj sytuacja jest czysta – wyjaśnił fighter.

Będzie pozew złożony przez moich prawników o 50 do 100 tysięcy złotych, za który mam nadzieje się dobrze pobawić, które zapłaci i na jego koszt będą wydrukowane przeprosiny za te przeklęte kłamstwa. W polskim boksie była już taka sytuacja, kiedy Adamek pomawiał Gołotę o spotykanie się z kobietami lekkiego obyczaju – dodał.

FAME MMA 8 – transmisja, dostęp PPV. Ile kosztuje? Gdzie oglądać?

Na swoich social mediach El Testosteron zdradził już, na co wyda pieniądze z pozwu. Problem w tym, że rozdaje pieniądze, których w rzeczywistości nie ma i istnieje możliwość, że nigdy ich nie dostanie.

Zdecydowałem, że kasa, która będzie zasądzona mojemu rywalowi za pomówienia, będzie przekazana przeze mnie w połowie na rehabilitacje Marka Piotrowskiego oraz na rehabilitacje Tomasza Golloba – napisał na swoim Twitterze.

Internauci szybko zauważyli, że El Testosteron rozdaje środki, których tak naprawdę nie ma. Nie wiadomo również, jak zakończony się pozew, którym grozi Don Kasjo. Czy Najman odda swoje pieniądze, jeśli nie dostanie zadośćuczynienia od rywala?

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO