Środa, 17 Lipca, 2024

Awantura na wizji! Marcin Najman złoży pozew na Don Kasjo. Chodzi o rzekomy romans z Godlewską na FAME MMA.

fot. FAME MMA / Monika Godlewska
Opublikowane 17 listopada 2020, 20:20
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

FAME MMA 8 odbędzie już 21 listopada. Za nami już dwie konferencje przed galą, teraz przyszedł czas na face-to-face, podczas którego zawodnicy kolejny raz staną naprzeciwko siebie.

Ostatnim razem, pomiędzy fighterami dochodziło do ostrych wymian zdań, a Amadeusz Ferrari nie wytrzymał i przewrócił stół. Również i tym razem będzie gorąco.

Do awantury doszło już między innymi pomiędzy Piotrem Piechowiakiem a Piotrem Szeligą, kiedy po raz pierwszy stanęli twarzą w twarz w klatce na gali FAME MMA 7. Zawodnicy zaczęli się przepychać, a były hokeista próbował pobić Bestię.

Kibice mogą być również zainteresowani tym, co do powiedzenia ma Don Kasjo, który w wywiadzie po ostatniej konferencji ujawnił rzekomy romans Marcina Najmana. Kasjusz wspomniał, że zapyta o cała sytuację swojego rywala i liczy na jakiś komentarz.

Dla El Testosterona występ FAME MMA 8 ma być ostatnią walką w karierze. Starcie z Kasjuszem Życińskim jest co-main eventem gali. W walce wieczoru do klatki wejdą Kacper Blonsky i Marcin Dubiel.

Marcin Najman nie pojawił się na dzisiejszym cage’u, w którym miał spotkać się z Don Kasjo. Prowadzący Boxdel połączył się z nim telefonicznie. Najman wypowiedział oświadczenie w całej sprawie!

O co chodzi w sprawie z Godlewską?

Najman miał romans z Godlewską? – ‚Jestem ciekawy jakby miał wpadkę. Widziałem, co się tam w hotelach dzieje’

Oświadczenie Marcina Najmana i pozew na Don Kasjo

  • Witam wszystkich oglądających, chciałem w kilku słowach powiedzieć Wam, dlaczego nie ma mnie z Wami. Otóż jak wiecie w każdej klasie, każdym środowisku zawsze był jakiś kabel, który skarżył, donosił. Jeżeli opierały się takie donosy na prawdziwe to było to słabe i żenujące, ale jeśli opiera się to na kłamstwie i tylko kłamstwie to jest to po prostu świństwo. A ja ze świniami nie zwykłem siadać do jednego stołu. Tutaj mógłbym zakończyć, duży materiał zobaczyć na moim kanale.


    Sprawa wygląda tak, że zaatakował w tym momencie moją rodzinę, mówiąc, że na FAME MMA 5 doszło do niestworzonych rzeczy między mną, a Moniką Godlewską. Wyrządził wielką krzywdę mojej rodzinie, jak i Monice mówiąc takie kłamstwa. Na FAME MMA 5 byłem ze swoją żoną, na gali, after party spędziłem z moją żoną i moim teamem pijąc dobre whisky. Tutaj sytuacja jest czysta.
  • Czego się boisz – spytał Kasjusz.
  • Będzie pozew złożony przez moich prawników o 50 do 100 tysięcy złotych, za który mam nadzieje się dobrze pobawić, które zapłaci i na jego koszt będą wydrukowane przeprosiny za te przeklęte kłamstwa. W polskim boksie była już taka sytuacja, kiedy Adamek pomawiał Gołotę o spotykanie się z kobietami lekkiego obyczaju.
  • Jakby to nie była prawda to byś się pojawił. – dodał Kasjusz
  • Jakbym się pojawił to musiałbym Cie opluć. Ja ze świnią nie będę rozmawiał, więc zamknij mordę.

Prowadzący dodał na koniec, że zachowanie Najmana, który nie pojawił się na zapowiedzianym cage’u i był to jego obowiązek nie było profesjonalne – Myślę, że zachowałeś się nieprofesjonalnie, bo po to są takie programy, gdzie można wszystko wyjaśnić.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO