Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Sam Ferrari to za mało? Denis gotowy zawalczyć 2vs1

Fot. YouTube
Opublikowane 25 kwietnia 2024, 13:19
przez Przemek Krautz
6
10
Brak komentarzy

Denis Załęcki jest przekonany, że “Ferrari” nie ma najmniejszych szans. Jest nawet gotów dać mu fory i stoczyć walkę dwóch na jednego.

Wydaje się, że kwestia walki “Bad Boya” z Amadeuszem Roślikiem jest już przesądzona. Nieco ponad miesiąc przed galą Clout MMA 5 “Ferrari” celowo zaatakował zawodnika z Torunia i rozpoczął konflikt. Na sprowokowanie Denisa wystarczy naprawdę niewiele, jednak mimo to potencjalny rywal nie przebierał w słowach.

Denis chce walki 2vs1

Załęcki jest naprawdę wściekły i zamierza ukarać Amadeusza. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim oświadczył, że z łatwością go pokona – Wjeżdżam i go rozpi…alam. Zgniotę go jak robaka i tyle.

To nie wszystko, gdyż dodał, że z chęcią zawalczyłby 2vs1, aby za jednym razem rozprawić się z “Ferrarim” oraz Natanem Marconiem:

– Wielką krzywdę mu zrobię za te słowa. Ta zniewaga krwi wymaga. W dwóch mogą wyjść na mnie. W dwóch bym ich roz…ał. Dwie pi.dy by wyszły na mnie, to raz-dwa. Oni? Sam byś ich naj..ał.

Starcie z Natanem miało odbyć się na gali Clout MMA 3, jednak finalnie wszystko skończyło się wielkim skandalem. Gdy tylko sędzia rozpoczął walkę, Marcoń odklepał w pierwszej sekundzie. Denis próbował jeszcze go zaatakować, ale zatrzymała go ochrona.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
10
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO