Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Kursy na walkę Denis Załęcki vs “Ferrari”! Znamy dużego faworyta

Fot. High League/FAME
Opublikowane 26 kwietnia 2024, 11:53
przez Przemek Krautz
6
12
Brak komentarzy

Kursy na głośny pojedynek pomiędzy Denisem Załęckim i Amadeuszem Roślikiem nie powinny być dla kibiców freak fightów zaskoczeniem. Fortuna jako jedyna ma w swojej ofercie walki Clout MMA, których nie obstawić u żadnego innego bukmachera.

O starciu mówi się już od kilku dni, kiedy to “Ferrari” poprzez social media zaczął atakować zawodnika z Torunia. Jest on bardzo pewny siebie i nie szczędzi ostrych słów pod adresem Załęckiego. Kibice jednak są przekonani, że Denis z łatwością pokona gwiazdę freak fightów.

Kursy bukmacherskie “Ferrari” vs Załęcki

“Bad Boy” dotychczas wygrał tylko 1 z 5 pojedynków i ma za sobą bardzo słaby okres. Ostatnim razem poniósł upokarzającą porażkę z “Wielkim Bu”, ale mimo to jest ogromnym faworytem w oczach fanów. Denis przede wszystkim ma gigantyczną przewagę warunków fizycznych i uderza bardzo mocno.

Podczas Clout MMA 3 wniósł do klatki aż 110,8 kg, natomiast jego rywal Na FAME 20 ważył 83,9 kg. Waga i siła są zdecydowanie po stronie Załęckiego, który także trenuje znacznie dłużej, oraz mierzył się z trudniejszymi rywalami, w tym m.in. Mateuszem Kubiszynem, Arturem Szpilką czy “Wielkim Bu”.

Bukmacher podobnie jak kibice stawia Denisa w roli faworyta. Wszystkie pojedynki Clout MMA obstawisz na efortuna.pl. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy i obstawiaj gale Clout MMA 5

Amadeusz "Ferrari" Roślik
VS
Denis Załęcki
1 3.21
2 1.25

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
12
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO