Piątek, 24 Maja, 2024

Ferrari odpalony na Denisa! Zapewnia, że Załęcki dostanie z liścia [WIDEO]

Fot. FAME/Clout MMA
Opublikowane 22 kwietnia 2024, 08:41
przez Przemek Krautz
18
34
2 komentarze

Amadeusz Roślik w ostrych słowach wypowiedział się na temat Denisa Załęckiego. Z całą pewnością “Bad Boy” nie pozostawi tego bez odpowiedzi.

“Ferrari” jest jedną z największych gwiazd polskich freak fightów, a już niedługo stoczy swój pierwszy pojedynek za granicą. 11 maja podczas MF & DAZN X Series 14 Roślik w walce wieczoru zmierzy się z Nathanielem Bustamante znanym jako “Salt Papi”.

Ostre słowa w stronę Załęckiego

Niespodziewanie Amadeusz za pośrednictwem social mediów zaatakował kontrowersyjnego Denisa Załęckiego. Zawodnik z Torunia od dłuższego czasu jest mocno krytykowany z wielu powodów. “Bad Boy” m.in. przegrał przez wyjście z klatki w trakcie starcia, łamanie zasad czy ostatnim razem unikał walki z “Wielkim Bu” i cały czas kładł się na matę.

Jego postawę komentowali inni freak fighterzy czy profesjonalni zawodnicy. Teraz głos zabrał “Ferrari”, który nie gryzł się w język. Zapytany o potencjalną walkę, zapowiedział, że jak spotka Denisa, to uderzy go z liścia:

– Czy bym przyjął walkę z Deniską Załęcką? Mógłbym się mu odlać do pyska tak naprawdę. Kim jest Denis we freak fightach? Nie da się bardziej upokorzyć niż Denis. Jak go spotkam, to go wyliściuję.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
18
34
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
edward jednokutasorozec
edward jednokutasorozec
1 miesiąc temu

czekamy

ARCZI
ARCZI
1 miesiąc temu

Ta parówa w tle jeszcze ma czelność się odzywać to drugi zalecki marcon c..o ty byś nawet z karłem prze…bał

WIDEO