Sobota, 18 Maja, 2024

Popek Monster zarobił gigantyczne pieniądze za walkę w federacji KSW! ‘Z PPV spływał hajs’

Popek Monster
Opublikowane 19 listopada 2020, 15:41
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Popek Monster swoją karierę w sportach walki zaczynał w Wielkiej Brytanii, gdzie na gali Cage Rage w 2008 roku wygrał dwa pojedynki. W tym samym roku przegrał pierwsze starcie, a do MMA powrócił dopiero po 8 latach. Kontrowersyjny raper nigdy nie ukrywał, że wciągnęły go używki, a dopiero po kilku latach i powrocie do Polski zaczął prowadzić aktywniejszy tryb życia. 

Popek w 2016 roku zadebiutował w KSW, jednak już w pierwszej rundzie przegrał w walce z Mariuszem Pudzianowskim. W tym pojedynku praktycznie nikt nie dawał szans Popkowi. W kolejnej walce pokonał Roberta Burneikę. Następnie na swoje konto musiał dopisać dwie porażki – został znokautowany najpierw przez Tomasza Oświecińskiego, a później przez Erko Juna

Jakiś czas temu raper zadebiutował w największej freakowej federacji w Polsce, czyli FAME MMA. Jego przeciwnikiem był Damian Zduńczyk, znany jako “Stifler”. W tym pojedynku przesądzone było, że walka należeć będzie do Popka. Tak też się stało.

Zarobki za freak fighty

Wiele osób zastanawiało się ile mogą zarobić zawodnicy za freakowe pojedynki. Kilka dni temu opublikowaliśmy artykuł, w którym przedstawiliśmy zarobki zawodników FAME MMA. Zobacz tutaj: Zarobki zawodników FAME MMA. Kto zarobił do tej pory najwięcej?

Popek Monster wziął udział w programie „The Greg Collins Show” na kanale Braci Collins. Raper opowiedział między innymi o tym, że nie planuje kariery sportowej i bliżej mu jest do federacji FAME MMA.

  • “Wziąłem się za siebie i to wyszło samo z siebie. Zacząłem trenować porządnie sześć, siedem miesięcy temu i nie wiedziałem, że zawalczę w FAME’ie. Chodziłem na treningi dla samego siebie. Po paru miesiącach mnie zobaczyli, że jestem i się odezwali. KSW też chciało żebym został ale nie planuje kariery sportowej. Ta federacja jest mi bliższa, youtuberzy, taka moja społeczność”.

Raper dostał pytanie o swoją największą wypłatę. Mówiono o tym, że m.in. Peja miał mieć zaoferowane milion złotych za swoją walkę na FAME MMA. Czy takie pieniądze są realne? Popek Monster nie mając żadnych wątpliwości stwierdził, że jak najbardziej tak!

Ile za walkę najwięcej zarobił Popek Monster?

Popek nie skomentował o jaką walkę chodzi, jednak czy milion za jeden pojedynek jest realne? Znamy odpowiedź!

  • “Tak, gdzieś w KSW za takie pieniądze walczyłem. Nigdy nie przekroczyło to miliona ale raz było to 970 tysięcy złotych. Ile jesteś wart tyle dostaniesz pieniędzy. Bo to chodzi o PPV, z PPV spływał hajs. Jeżeli chcą oglądać twoją pociętą mordę to to wyjdzie w praniu czyli w pay-per-view. Tak samo będzie tym razem. Czekam na wytyczne z FAME’u jak się sprzedała moja morda na tej gali. Czekam na mój procent. Kolejna gala w grudniu ale nie mogę powiedzieć na sto procent. Będę walczył na kolejnej gali.”

Źródło: Bracia Collins / YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO