Niedziela, 19 Maja, 2024

Ostatni trening Piotra Szeligi przed FAME MMA 8: ‘reszta niech spi**dala prostować banany’

Piotr Szeliga FAME MMA 8
Opublikowane 20 listopada 2020, 09:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Piotr Szeliga / FAME MMA 8 / Instagram
fot. Piotr Szeliga / FAME MMA 8 / Instagram

Na gali FAME MMA 8, która odbędzie się w najbliższą sobotę (21 listopada) dojdzie do walki Piotra Szeligi z Piotrem “Bestia” Piechowiakiem. Zawodnicy nie przepadają za sobą i kierują do siebie sporo obraźliwych słów. Na konferencji, jak i na pierwszym spotkaniu w klatce pewny siebie Szeliga zapowiadał, że spuści “Bestii” “ciężki wpier****l”.

Piotr Szeliga to były hokeista, który po zakończeniu kariery rozpoczął przygodę ze sportami siłowymi. Jakiś czas temu postanowił spróbować swoich sił w sportach walki. Aktualnie ma na swoim koncie jedną zwycięską walkę. Szeliga debiut zaliczył w federacji Fight Exclusive Night, gdzie zawalczył z Krystianem Pudzianowskim. Przebieg walki i jej zakończenie było dość kontrowersyjne, a wiele osób zarzucało brak profesjonalizmu Krystianowi Pudzianowskiemu. Wtedy oberwało się również Szelidze, jednak w znacznie mniejszym stopniu. Pudzianowski nie był w stanie kontynuować walki i nie wyszedł do trzeciej rundy, po walce widzieliśmy jak zawodnicy odprowadzani są do karetki.

 Piotr Piechowiak to doświadczony kulturysta, który w pierwszej swojej walce dla FAME MMA pokonał Marcina „El Testosteron” Najmana nokautując go w pierwszej rundzie.

Szeliga po konferencji FAME MMA 8

Piotr Szeliga nie mógł być obecny na pierwszej konferencji z powodu przeziębienia. Na drugiej konferencji pojawił się normalnie i jak zaznaczył później w rozmowie z MMARocks.pl, zawiódł się.

– Spodziewałem się, że będzie troszkę lepiej, że pan Piechowiak będzie miał więcej do powiedzenia. Przynajmniej tyle, co wtedy, jak mnie nie było, ale nagle się pojawiłem. No i nie ma już nic do powiedzenia praktycznie – powiedział o swoim rywalu i dodał – Co to oznacza? Że obsrał zbroję i tyle. 

Były hokeista skomentował również zachowanie rywala, który atakował go na pierwszej konferencji, kiedy Szeliga nie mógł się na niej pojawić z powodu choroby – Zapytali się go tam, że co by się działo jakbym tu był, czy ubolewa nad tym, że mnie nie ma. No działoby się tutaj, rozpierdoliłbym go, coś tam. Jestem! Jestem! W pełnej swojej okazałości. No i co? Nie ma nic. Nie ma nic do powiedzenia ani… Dlatego mówię… W ogóle już macham na to ręką.

Trening Szeligi przed FAME MMA 8

Szeliga zdał relacje ze swojego kolejnego, prawdopodobnie ostatniego treningu przed FAME MMA 8. Jak sam zaznaczył jest znacznie szybszy, silniejszy i wytrzymalszy niż kiedykolwiek. Fani, którzy komentują nagranie również widzą duży progres zawodnika – Widać zdecydowaną poprawę w koordynacji, napisał jeden z nich.

Szeliga na swoim Instagramie napisał:
Tak od poranka bez opi*dalanka.
Ostatni rozruch przed walką zaliczony.
Szeli V2 w pełni sprawny, szybszy, silniejszy, wytrzymalszy niż kiedykolwiek gotowy na zamknięcie się klatki!!!
Serdecznie dziękuje, wszystkim którzy są ze mną na dobre i na złe bo tylko takich ludzi cenie, reszta niech spi*rdala prostować banany!!!
Nie zawiodę!

Transmisja FAME MMA 8 PPV, gdzie oglądać galę?

Organizatorzy mają apel do wszystkich fanów. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali. Problem może pojawić się, gdy kilka minut przed wydarzeniem będziecie chcieli zalogować się na stronę i dokonać płatności. Wtedy czas oczekiwania na realizację Waszego zlecenia może wynieść nawet 20-30 minut. Kupując PPV wcześniej, zapewniasz sobie bezproblemowy dostęp do oglądania gali FAME MMA.

Źródło: MMARocks.pl / FAME MMA

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO