Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Marcin Najman skomentował swoje zachowanie! – ‘Gdy walczy się ze Świnią…’

Fot. Awantura po walce Marcin Najman – Don Kasjo, FAME MMA
Opublikowane 22 listopada 2020, 11:39
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Awantura po walce Marcin Najman - Don Kasjo, FAME MMA
Fot. Awantura po walce Marcin Najman – Don Kasjo, FAME MMA

Na wczorajszej gali FAME MMA 8 doszło do sytuacji, która nigdy nie powinna mieć miejsca. W co-main evencie Marcin Najman zmierzył się z Don Kasjo.

Zawodnicy od dłuższego czasu mieli ze sobą konflikt i nie darzyli się sympatią, jednak czarę goryczy przelały pomówienia Kasjusza, który po konferencji powiedział, że Najman na FAME MMA 5 miał romans z Moniką Godlewską. Te słowa sprawiły, że 41-letni zawodnik oświadczył wytoczenie procesu przeciwko swojemu rywalowi.

Zawodnicy mieli bić się w formule bokserskiej, jednak po krótkiej wymianie ciosów El Testosteron postanowił obalić rywala i zaatakować go w parterze. Sędzia odjął mu za to punkt, po czym wznowił walkę. Sekundę później Najman kopnął Don Kasjo, starcie zostało przerwane, a w klatce doszło do dużej awantury.

Po całym zamieszaniu z udziałem narożnika El Testosterona i ochroniarzy, Najman opuścił halę. Niedługo później na Twitterze pojawił się wpis, który szybko został usunięty – “Potraktowałem go tak, jak on moją rodzinę“.

Najman kolejny raz skomentował całą sytuację, tym razem pisząc – “Gdy walczy się ze Świnią , która próbuje ci rozbić rodzinę i która jako jedyna nie chce walczyć w mma pomimo iż walczy w Fame Mma. To może się człowiek zagotować.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO