Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Marcin Najman ustawił walkę? Bukmacher skomentował całą sprawę!

Fot. Marcin Najman – Don Kasjo, FAME MMA
Opublikowane 22 listopada 2020, 10:31
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Marcin Najman – Don Kasjo, FAME MMA

Na wczorajszej gali FAME MMA 8 doszło do skandalicznego zachowania w walce Marcina Najmana z Don Kasjo.

Zawodnicy mieli walczyć w formule bokserskiej, jednak po krótkiej wymianie ciosów, Najman postanowił obalić swojego przeciwnika i zaatakować go w parterze.

Sędzia szybko zareagował, wydawało się, że zdyskwalifikuje Najmana, jednak odjął mu jedynie punkt. Sekundę po wznowieniu walki El Testosteron kopnął Don Kasjo, po czym starcie zostało zakończone, a w ringu doszło do wielkiej awantury.

Nikt nie był do końca pewny, o co chodziło Marcinowi Najmanowi. Pojawiły się nawet spekulacje, że mógł on ustawić walkę, gdyż bukmacher Betclic zaoferował kurs 4.0 na to, że Najman wyprowadzi co najmniej jedno kopnięcie.

Bukmacher, aby rozwiać wszelkie wątpliwości postanowił odpowiedzieć, zapewniając, że w tym przypadku nie mogło dojść do takiego ustawienia walki.

Część z Was dopytuje o zakład na to, że Marcin Najman wyprowadzi przynajmniej 1 kopnięcie. Oficjalnie zatem informujemy, że na to zdarzenie przyjęliśmy 268 zakładów o łącznej stawce 2533 zł.” – czytamy w odpowiedzi.

Co więcej, na zakład był ustawiony limit, a gracz nie mógł postawić więcej niż 450 złotych na te zdarzenie. Najwyższa postawiona kwota wyniosła 318 złotych.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments