Wtorek, 21 Maja, 2024

Wypłata Tsarukyana wstrzymana po UFC 300! Komisja sportowa wezwie go na przesłuchanie

Fot. YouTube
Opublikowane 26 kwietnia 2024, 17:17
przez Przemek Krautz
1
5
Brak komentarzy

Komisja Sportowa Stanu Nevada zaskoczyła dwóch uczestników gali UFC 300, wstrzymując wypłatę Armana Tsarukyana i Diego Lopesa.

Obaj fighterzy odnieśli zwycięstwa podczas wydarzenia jubileuszowego wydarzenia. Tsarukyan wygrał po decyzji sędziów z Charlesem Oliveirą. Natomiast Lopes znokautował Sodiqa Yusuffa już w pierwszej rundzie.

Mimo triumfów na arenie w Las Vegas, zarówno Tsarukyan, jak i Lopes nie otrzymali jeszcze swoich wynagrodzeń za walkę. Decyzja Komisji Sportowej Stanu Nevada o wstrzymaniu pensji obu zawodników wynikała z naruszenia przez nich ustalonych zasad.

Fighterzy będą musieli stawić się na przesłuchaniach w terminie wyznaczonym przez NSAC. Pensja Armana Tsarukyana została wstrzymana z powodu incydentu, w którym Ormianin zaatakował kibica przed wejściem do walki. Tłumaczył później, że jeden z fanów pokazał mu środkowy palec, po czym chciał go uderzyć.

Z kolei Diego Lopes nie otrzymał jeszcze swojej pieniędzy ze względu na naruszenie obowiązujących zasad, które zabraniają opuszczenia oktagonu przed ogłoszeniem werdyktu. Po wygranej Lopes wyskoczył na ogrodzenie klatki, co stanowiło złamanie regulaminu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO