Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Pereira vs Jones!? Poatan odpowiada na wyzwanie!

Fot. YouTube
Opublikowane 6 maja 2024, 13:41
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Alex Pereira odpowiedział na wyzwanie, jakie rzucił w jego stronę Jon Jones. Taki pojedynek bez wątpienia zapisałby się na kartach historii MMA.

“Poatan” stoczył zaledwie 8 pojedynków w UFC, a zdążył już zdobyć pasy w dwóch kategoriach i zaliczyć jedną obronę w dywizji półciężkiej. Po ostatniej wygranej z Jamahalem Hillem pojawił się pomysł przeniesienia do wagi ciężkiej.

Brazylijczyk mógłby zostać pierwszym mistrzem trzech dywizji, a kibice nie ukrywają, że chcieliby to zobaczyć. Mówi się o potencjalnym starciu z Tomem Aspinallem, ale wyzwanie w stronę Pereiry rzucił także Jon Jones.

Za pośrednictwem social mediów “Bones” zapytał kibiców o najlepsze zestawienie i zasugerował, że walka z “Poatanem” byłaby największym pojedynkiem w historii. Przy okazji UFC 301 Brazylijczyk udzielił wywiadu, w którym odpowiedział na słowa mistrza wagi ciężkiej.

– On ma długą przerwę od startów i chce zrobić kolejną walkę. Sporo rzeczy musi się zadziać, a ja chcę być aktywny. Chcę walczyć. Jeśli UFC powie co mam zrobić, żeby zawalczyć w kategorii ciężkiej to zmienię plany. Jeśli nie będą jednak mieli nic do powiedzenia to nie chciałbym zmieniać zdania.

– Myślenie o rzeczach, które się nie spełnią jest bardzo męczące dla mnie i moich fanów. Chciałbym jednak takiej walki. Potrzebowałbym trochę czasu, żeby przejść do kategorii ciężkiej, ale dałbym radę, bo jestem dużym gościem. Jeśli dadzą mi zielone światło to jestem w 100% na to gotowy.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO