Poniedziałek, 4 Marca, 2024

(VIDEO) „Don Kasjo” chętny na walkę z Denisem! „Mam większe umiejętności stójkowe. Zapraszam go, mogę wyjść od razu po Popku”

Fot. YouTube
Opublikowane 22 listopada 2022, 12:39
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kasjusz Życiński w ostatnim wywiadzie odniósł się do tematu walki z Denisem Załęckim. Przyznał, że może zmierzyć z nim się zaraz po starciu z „Popkiem”.

„Don Kasjo” powróci do klatki już w tę sobotę na gali Prime Show MMA 4. Stoczy kolejny pojedynek bokserski, tym razem z raperem, który będzie miał sporą przewagę kilogramów. „Popek” nie ukrywa, że będzie polegał na swojej sile i spróbuje ustrzelić Życińskiego.

„Don Kasjo” o walce z Denisem Załęckim

Podczas ostatniej konferencji Prime Show MMA freak fighter zdradził, że jeśli wygra z „Popkiem” następnie chciałby zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. Przyznał, że bardzo szanuje byłego strongmana i chciałby stanąć przed takim wyzwaniem.

Poruszył również temat walki z Arturem Szpilką, do której miało dojść w marcu 2023, ale na ten moment nie wiadomo, czy starcie w ogóle kiedykolwiek zostanie zrealizowane. Natomiast po konferencji w rozmowie z fansportu.pl „Don Kasjo” wspomniał również o Denisie.

Już wcześniej mówił o tym, że jest zainteresowany pojedynkiem. Tym razem przyznał, że może zmierzyć się z nim nawet od razu po walce z „Popkiem”. Jest też przekonany o tym, że posiada większe umiejętności stójkowe od „Bad Boya”:

– Denis nie ma jakichś wielkich umiejętności stójkowych. Jak trafił, to chyba Szpilka poszedł po rozum do głowy: „O kurwa, Kasjusz jednak ma na pewno większe umiejętności”. Jestem przekonany o tym i nawet w MMA. Zresztą ja zaprosiłem Denisa. Ale odejdźmy. Do Denisa poszło zaproszenie. Ja zapraszam od razu po „Popku” mogę wejść. Jak nie, to przestajemy o sobie gadać, niech każdy idzie swoją drogą. Nie dawajmy sobie atencji i tyle.

Kursy bukmacherskie na walkę „Don Kasjo” vs. „Popek Monster

Walkę wieczoru, jak i całą galę Prime MMA 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Za samą rejestrację otrzymasz 20 zł, a dodatkowo a start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments