Piątek, 29 Marca, 2024

Odciął rywalowi prąd na kilka minut! Kiedy ogłaszano werdykt, leżał nieprzytomny! (VIDEO)

Opublikowane 23 listopada 2020, 10:45
przez Przemek Krautz
0
0

Na gali LFA 95 – Browne vs Estrazulas w walce wieczoru do formuły MMA powrócił Alex Pereira (3-1), który w kickboxingu dwukrotnie pokonał mistrza UFC Israela Adesanyę.

Fighter do mieszanych sztuk walki powrócił po ponad 4 latach! Zawodnik przegrał jedynie w swoim debiucie. W kolejnych trzech pojedynkach nokautował rywali najpóźniej w drugiej rundzie.

Na minionej gali zmierzył się z Thomasem Powellem. Zawodnik od początku pojedynku próbował ustrzelić rywala swoim potężnym lewym sierpowym. Udało mu się to kiedy do końca walki zostało 55 sekund. Chwilę po kopnięciu na głowę przeciwnika. Uderzenie nie wydawało się aż tak silne, jednak Powell padł twarzą na matę i nie dawał żadnych oznak życia.

Do klatki weszli medycy, którzy stali nad znokautowanym zawodnikiem przez kilka minut. Kiedy sędzia ogłaszał werdykt, Powell nie odzyskał jeszcze przytomności i wciąż leżał na środku klatki.

Źródło: Twitter