Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Khalidov zmierzy się z Pudzianowskim? – ‘Jestem gotów zawalczyć z każdym’

Fot. Mamed Khalidov / Mariusz Pudzianowski, mat. prasowe
Opublikowane 24 listopada 2020, 12:48
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Mamed Khalidov / Mariusz Pudzianowski, mat. prasowe
Fot. Mamed Khalidov / Mariusz Pudzianowski, mat. prasowe

Mamed Khalidov to obecny mistrz KSW w wadze średniej. Po trzech porażkach powrócił na tron w pięknym stylu i zwyciężył starcie, o którym mówił, że jest najważniejszym w jego karierze.

Zawodnik w MMA ma na swoim koncie 35 zwycięstw, 7 porażek i 2 remisy. Od 2010 do 2017 roku nie przegrał żadnej walki, po drodze zdobywając pas KSW. W 2018 roku Khalidov dwukrotnie przegrał w starciu z Tomaszem Narkunem. Kolejną porażkę poniósł w walce ze Scottem Askhamem.

Zawodnikowi bardzo zależało na tym, żeby zrewanżować się na Brytyjczyku. Swój cel osiągnął na gali KSW 55 w październiku i w 36 sekund potężnym kopnięciem znokautował Askhama. Tym samym odzyskał pas, który zwakował dwa lata wcześniej.

Po walce ogłosił, że zamierza walczyć dalej i jeszcze nie raz zaskoczyć swoich kibiców. W ostatnim wywiadzie z dziennikarzami radia “Uwierz w Muzykę” został zapytany o superwalkę z Mariuszem Pudzianowskim czy Szymonem Kołeckim.

Na razie nie ma końca kariery. Jeżeli będzie super walka, jeżeli coś takiego się nadarzy, ja jestem otwarty. Zawsze byłem otwarty na różne walki. Schodziłem w dół i szedłem w górę. Jestem gotów zawalczyć z każdym, nawet z ciężkim – powiedział zawodnik, który już nie raz próbował swoich sił w superfightach w różnych kategoriach wagowych.

Źródło: Uwierz w Muzykę

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO