Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

Fantastyczna kombinacja! Nokaut w 14 sekund! [WIDEO]

Fot. Raul Tutarauli – Dragoljub Stanojevic
Opublikowane 27 listopada 2020, 12:06
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Raul Tutarauli - Dragoljub Stanojevic
Fot. Raul Tutarauli – Dragoljub Stanojevic

W czwartek 26 listopada odbyła się 114 gala ACA. W walce wieczoru do klatki wszedł Daniel Omielańczuk, który po raz pierwszy w karierze został znokautowany i przegrał w pojedynku o mistrzowski pas wagi ciężkiej. Tytuł trafił do Amerykanina Tony’ego Johnsona.

Na gali zobaczyliśmy m.in. potężny nokaut kopnięciem na głowę w wykonaniu Oniszczuka, czy też zakończenie walki w 14 sekund. Tego drugiego dokonał Gruzin Raul Tutarauli. Zawodnik ma na swoim koncie 5 porażek oraz 26 zwycięstw, w tym 22 przed czasem. Zawodnik ma za sobą serię 4 zwycięstw i zaliczył wymarzony debiut w organizacji ACA.

Gruzin zmierzył się z Dragoljubem Stanojevicem z Bośni i Hercegowiny. Zawodnik z rekordem 10-8 również po raz pierwszy zawalczył dla Absolute Championship Akhmat.

Tutarauli nie marnował czasu. Potrzebował zaledwie 14 sekund, aby wykonać fantastyczną kombinację i znokautować przeciwnika.

Atak rozpoczął od lowicka, po czym trafił rywala prawym sierpem. Następnie wyprowadzał kolejne ciosy na głowę uciekającego przeciwnika. Bośniak został jeszcze trafiony kolanem, po czym padł na matę. Gruzinowi zostało zadać kończące ciosy, które szybko przerwał sędzia.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments