Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Chiński trener MMA w kilka sekund zdemaskował kolejnego fałszywego mistrza [WIDEO]

Opublikowane 7 grudnia 2020, 12:24
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. nagranie z pojedynku, YouTube
Fot. nagranie z pojedynku, YouTube

Xu Xiaodong to chiński fighter i trener MMA, który zasłynął walkami z fałszywymi mistrzami sztuk walki. “Wściekły Pies” znany jako “założyciel MMA w Chinach”, mieszane sztuki walki trenuje od 19 lat. W 2002 roku założył w kraju pierwszy klub MMA.

W sieci można znaleźć liczne pojedynki Xiaodonga z oszustami, którzy nazywają się “mistrzami“. Fighter rzuca im wyzwania, a kiedy dochodzi do walki, w błyskawicznym tempie pokonuje.

Wściekły Pies zyskał sławę w 2017 roku po walce z “mistrzem Kung Fu”, Wei’em Lei, którego pokonał w kilkanaście sekund.

Co ciekawe, demaskowanie oszustów zostało odebrane na tyle negatywnie, że Xiadong od 2019 roku musi mierzyć się m.in. z pogróżkami, problemami prawnymi i ogólną krytyką. Obywatele Chin nie mają nawet możliwości wyszukania Xu Xiadong w sieci, a jego nagrania są usuwane przez tamtejszy rząd.

W ostatnim pojedynku fighter zmierzył się z Chenem Yongiem, “mistrzem Tai Chi”. Na nagraniu możemy zobaczyć, jak niewiele Xiadong potrzebował, żeby pokonać swojego rywala.

Co ciekawe, Wściekły Pies, aby uniknąć kolejnych problemów, zapewnia, że to nie on jest zawodnikiem, którego widzimy na filmie.

Źródło: South China Morning Post

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments